Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita allexxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2011
    Postari in forum
    1

Produse Forever in sarcina?!

Buna tuturor,

Dragi gravidute, sunt in a noua saptamana de sarcina, insa nu prea ma pot bucura de starea mea de viitoare mamica, datorita starilor de greata, varsaturi dar... cel mai grav, durerea de stomac care este dura si continua. in urma analizelor, am descoperit ca am helicobacter pilori, gastrita de reflux, vars acid, am vesnic gura acra, insa n-ar fi bai daca as putea sa mananc macar ceva...

intrebarea este, s-a mai confruntat cineva cu astfel de situatie? a facut cineva tratament cu produse forever pe perioada sarcinii?

multumesc din suflet!

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    alexxandra, la ce produse te referi? Eu, in sarcina, cand am avut aceste simptome, imi treceau cu vitamina B6 si cu lapte.

Citat Postat de allexxandra Vezi mesajul
    Buna tuturor,

Dragi gravidute, sunt in a noua saptamana de sarcina, insa nu prea ma pot bucura de starea mea de viitoare mamica, datorita starilor de greata, varsaturi dar... cel mai grav, durerea de stomac care este dura si continua. in urma analizelor, am descoperit ca am helicobacter pilori, gastrita de reflux, vars acid, am vesnic gura acra, insa n-ar fi bai daca as putea sa mananc macar ceva...

intrebarea este, s-a mai confruntat cineva cu astfel de situatie? a facut cineva tratament cu produse forever pe perioada sarcinii?

multumesc din suflet!

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    dar nu ti-a dat nici un tratament?eu nu as lua nimik,mai ales in timpul sarcinii.greturile si varsaturile o sa treaca,toate leam avut,dar nu te-as sfatui sa iei ceva decat aprobat de doctor,sau de la plafar,si intrebat doctorul.sarcina usoara si sper sa scapi de astea

Floricica Novice georgika_a92's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2011
    Postari in forum
    377
    Allexxandra,din cate stiu eu poti lua produsele FOREVER pe perioada sarcini ,chiar ajuta la astfel de stari ,dar sa stii exact ce produse iti trebuie pentru sarcina .

Floricica Nou Venita alinaforever's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.09.2011
    Postari in forum
    1
    Buna draga mamicuta,
    Eu sunt consilier in Forever, e un pic mai delicata starea ta de sanatate dar asta nu te impiedica cu absolut nimic sa duci sarcina la bun sfarsit si in acelasi timp iti poti rezolva si aceste problemute de sanatate pe care le ai... produsele Forever ajuta foarte bine la dezvoltarea bebelusului si inca un amanunt este ca produsele Forever nu sunt medicamente, ca urmare nu se urmeaza tratament, ele sunt produse naturale unde majoritatea sunt pe baza de aloe vera si consumate preventiv ne pastram starea de sanatate buna, ne mentin tineri si din fericire s-au rezolvat si probleme de sanatate chiar destul de grave acolo unde a fost cazul.

Floricica Nou Venita ioanaszalka's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2011
    Postari in forum
    93
    si eu am o pare foarte buna despre produsele de la forever.in primul rand cu cateva dintre ele am mentinut starea de sanatate a baiatului meu de 11 ani si pot sa spun ca pana la 3 ani copilul meu nu a fost bolnav (racit sau gripat)sunt cateva produse pe care nu le-as inlocui si nu lipsesc niciodata din dulapiorul cu doctorii sprayul first si crema verde, aloe lips , vitaminele si in special vitamina c

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari