Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Capriciile gravidutei

Fiecare dintre noi am avut sau avem o serie de caprincii in periaoda de sarcina, daca nu o serie si macar unul mic acolo si tot putem sa bifam pe lista de sarcina capriciile

Eu una am devenit foarte...nici nu stiu cum sa zic organizata, adica daca ziceam ca facem ceva pai faceam atunci sau cat mai curand, nu suportam sa taraganam lucrurile sub nici o forma, apoi nu suportam ca cineva sa intarzie si sa ma faca sa astept si eram foarte suparata. La fel eram mai "agresiva" adica daca aveam ceva de spus pai spuneam devenisem asa "mica, rea si cu burtica" - cum imi spunea un prieten drag.

Acum parca nici nu imi mai amintesc multe dintre ele dar cu siguranta o sa revin cu completari pe parcurs .

Voi ce capricii ati avut sau aveti in perioada de sarcina?

Floricica Nou Venita dodolin's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    78
    capricii nu am poate un pic mai nervoasa si mai lenesa hiii sunt zile cand nu am chef de nimic dar trebui sa fac ca daca nu eu atunci cine hii

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari