Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alexcris's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    7
    buna ziua tuturor mamicilor,baietelul meu ALEX de 4 ani ii este foarte frica de intuneric,de pe la 3 anisori jumate el nu mai vrea sa stea cu lumina stinsa sau la baie daca este lumina stinsa si are nevoie tipa de ma aude toti vecini, nu l-am speriat,nu i-am spus de babau,nu stiu ce la apucat...daca a-ti trecut printr-o situatie ca asta va rog frumos sa-mi dati niste sfaturi fiinca eu nu mai stiu ce sa fac...multumesc

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Studenta an 2 la Universitatea de Muzica din Bucuresti(Conservator),sectia Pedagogie Muzicala si la Universitatea Spiru Haret,facultatea de Limbi si Literaturi Straine,sectia Engleza-Spaniola,ofer meditatii copiilor intre 3 si 8 anisori sau incepatorilor intr-ale muzicii.De asemenea pe timpul verii pot lucra part time ca bona incluzand aceste servicii in timpul petrecut cu cei mici.Pt. detalii nr. meu de telefon este 0768805336

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari