Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita stelianap's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2009
    Postari in forum
    11

Rusinos Cercelusi din aur pentru fetite

Cercelusi din aur speciali pentru bebelusi. Au un sistem de inchidere special care protejaza urechea si infiletarea previne pierderea.
    www.cerceifetite.ro
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita karinamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    216
    noi avem ciresele ,sunt super deosebti si intradevar au un sistem foarte bun de prindere,nu jeneaza si nu se deschid repede....pe viitor o sa mai achizitionam si alte modele

Membru inregistrat la
    02.02.2009
    Postari in forum
    11
    Multumim mult de tot pentru ca a-ti cumparat de la noi. Cred ca ii stau superb fetitei pentru ca sunt un model deosebit dar ....fetita este scumpa foc.
    Sarbatori fericite si multe multe cadouri de la Mosul.
    Modificata de stelianap; 16.12.2010 la 13:19:02.

Membru inregistrat la
    02.02.2009
    Postari in forum
    11
    Cu acesti cercei fetitele vor arata superb si vor fi in siguranta. Nu au sanse sa ii deschida, nu le jeneaza, sunt mici si nesimtindu-i in urechi vor uita ca sunt acolo nu vor mai avea curiozitatea de a-si pune mereu mana sa traga de ei.

Membru inregistrat la
    02.02.2009
    Postari in forum
    11
    Din data de 19.12.2010 ne-am deschis un mic magazinas in cadrul magazinului Cocor. Daca vreti sa vedeti acesti frumosi cercelusi va asteptam cu drag.

Floricica Nou Venita j_ulli_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    Cerceii sunt superbi,zilele trecute am luat pentru viitoarea mea finuta o pereche de la voi.
    nu asa se termina toate povestile de iubire? unul pleaca,celalalt ramane.ramane prins in trecut,blocat intr-o iluzie pe care el o numeste "poveste de iubire”

Membru inregistrat la
    02.02.2009
    Postari in forum
    11
    Va multumesc mult de tot pentru increderea aratata. Sa ii poarte cu mare placere finuta dumneavoastra.
    Sarbatori fericite!

Floricica Novice adinedi's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2010
    Postari in forum
    443
    dar cat este gramul de aur la voi??? 300 ron???? daca o pereche are 0.5 grame la 160 ron....?!?

Membru inregistrat la
    02.02.2009
    Postari in forum
    11
    Buna ziua,
    Va multumesc mult pentru intrebare. Intr-adevar, daca raportam la cantitatea de aur din cercelusi, pretul poate parea mare Acesti cercelusi sunt facuti din aur in primul si in primul rand pentru ca aurul este unul din putinele metale care produce reactii alergice foarte rar.
    Pentru copilasi, cercelusii trebuie sa fie foarte mici si foarte usori, trebuie sa fie din aur pentru a nu produce infectii si nu pentru a avea valoare in grame de aur. Trebuie sa aiba un sistem de inchidere sigur pentru a nu fi deschisi usor. Mi-as dorii din tot sufletul ca cercelusii pe care ii comercializez sa fie mai ieftini si sa ii vad la cat mai multe fetite. Din nefericire, in Europa, nimic nu se vinde la gram ci la model. Mi-as dorii din tot sufletul sa ii import din Turcia unde in principiu pretul la aur si mana de lucru este mult mai ieftina decat in Spania dar.... nu se produce acest model acolo.
    Am preferat, desi legislatia Romaneasc nu imi impune acest lucru, sa descrui in amanunt toate detaliile cerceilor. Sunt lucrati exceptional de frumos si daca ii vedeti in realitate, cel putin la jumatate din modelele pe care le am pot sa spun linistita ca au 1-2 g in conditiile in care eu nu vand la gram ci la model, dar eu vreau sa fac alt gen de comert dacat cel care se face in Romania.
    Va dau un exemplu si dumneavoastra daca vreti puteti sa verificati ceea ce va spun pentru ca eu am ramas socata.
    O clienta la Baby Expo mi-a spus ca am un concurent in Mall Vitan in fata la Gima. De curiozitate tracand pe acolo am mers sa vad. Este magazinul You and Me care intr-adevar au modele asemanatoare cu cele pe care le am eu dar cu sistemul clasic de inchidere, acela care inteapa, tija descoperita si fluturas. Am cerut un model, am vazut pretul(mult mai mare decat la mine) si am intrebat cat cantaresc. Vanzatoare mi-a spus ca "vre-o doua grame"...eu stiind ca acel model la mine cantareste 0.35 g. Atunci am intrebat-o cum adica vre-o doua grame, nu imi spuneti exact cat au, nu aveti cantar? Nu doamna, nu avem cantar si nu vindem nimic la gram ci la model. Sunt si acum interzisa cand ma gandesc ca putem cumpara ceva, nu stim ce, dar ca sa ne consolam referitor la pretul platit ne putem spune, ...nu a fost foarte scump pentru ca are vre-o doua grame, lucru spus verbal, care nu are nici o implicatie legala si nu poti sa tragi pe nimeni la raspundere.
    Daca veti trece prin Cocor, va astept cu mare drag sa va arat cercelusii si sunt convinsa ca o sa va placa si nu o sa vi se para scumpi. In plus, pot fi purtati mult mai mult timp decat niste tortite care se deschid usor si se pierd foarte repede chiar daca au doua grame, pe care nu putem sa le valorificam ulterior pentru ca ...s-au pierdut. Pot confirma nenumarate mamici care au cumparat de la mine dupa ce au spus ca s-au saturat dupa ce au pierdut nenumarate perechi.
    Toate cele bune si sarbatori fericite!