Ultimele discutii din forum
    Guest
    Buna,am 17 ani si sunt insarcinata in 28 de saptamani! Urmeaza sa nasc la sf lui aprilie;indraznesc sa va cer niste lucrusoare indiferent pentru ce sex sunt pt ca noi nu ne decurcam atat de bine cu banii iar hainutele pt bebei sunt destul de scumpe. . . Daca cineva mai are ramase pe acasa de la copilasii mai mari il rog sa mi le imprumute si mie! Multumesc

Guest
    am vazut ca sunt multe mamici pe aici care vor sa faca un bine,va rog cititi si mesajul meu!!!

Guest
    va rog,nu ignorati mesajul meu,am mare,mare nevoie!sunt dispusa sa ofer haine de-ale mele trimise de mama mea din italia in schimbul hainutelor pt bebe!va rog raspunde-ti!

Floricica Nou Venita cormoran's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    9
    De unde esti? Intra pe id meu si vb ca am sa te ajut cu cate ceva sau da-mi id tau

Floricica Senior criss20's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    4.419
    si eu sunt insarcinata dar vreau sa te ajut,lasa-mi mesaj cu adresa ta de mess sa vb cum iti trimit hainute!

Guest
    buna,eu v-am lasat adresa mea de mess,dar n-am primit nimic...inca astept...

sofiamaria23
    Guest
    Alina sotul tau lucreaza in invatamant?

Guest
    nu sofia!te pup

Guest
    chiar toate mamicile au dat hainutele de la bebeii lor?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari