Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita basandicaion's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38
    Donez hainute bebe-fetita, bine intrtinute, curate pentru un bebe de maxim 2 luni, majoritatea sunt costumase cu totul, badiute etc. . . Peste 2 luni voi reveni si cu un alt premergator

Floricica Nou Venita elena222's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    29
    Buna.Pe mine m-ar interesa premergatoru' pt bebelusul meu dak se poate.Id-ul meu este elena_ely38.Cu multumiri.

Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38
    elena ,eu am mai dat 1 premergator ,mai am 1 dar va trebui sa mai astepti macar 1 luna caci fetita mea are 1 saptamana de cand merge in picioruse, si cand mai am treaba o mai pun sa stea in el ca sa nu cada, mai ai putin rabdare.

Floricica Nou Venita cormoran's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    9
    AM SI EU O RUGAMINTE POTI SA NE TRIMITI NOUA HAINUTELE AM O VECINA CARE A NASCUT ACUM SI EU NU MAI AM ASA MICI

Floricica Nou Venita nelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    55
    Cormoran draga, cum nu ai hainute asa mici cand pe data de 06. 01. 2010 spuneai ca ai un bebe de 3 luni (pentru a va convinge cititi anuntul "donez hainute pentru fetite cu varste intre 0 6 luni"), ce ai facut cu ele, sau asa cum a aparut bebe peste noapte a si disparut tot peste noapte. Fugiti mamicilor de aceasta cormoran si multe alte id. De mess ale ei.

Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38
    offfffff! multumesc doamna Nella,si eu am fost catalogata gresit, deoarece nu am ramas fidela pe siteul despre copii, am cerut ajutor pe siteul acesta si am primit, la randul meu doresc sa ajut si eu o alta mamica.Eu am fetita bolnava de astm, si mi-e tare frica de Dumnezeu,nu a-si fi in stare sa profit de pe urma cuiva, va spun sincer,eu chiar doresc sa ajut pe cineva si acum si pe viitor, cu lucrusoare si ......ce-i vor mai ramane fetitei mele mai mici.

Floricica Nou Venita elena222's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    29
    Eu astept nu-i nici o graba.Eu astept.Mersi mult de tot.

Floricica Nou Venita cormoran's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    9
    Sa sti ca nici eu nu am decat strictul necesar de acea nu am de unde dona din ele. Iar ai inceput sa te bagi peste alte mamici cu comentari si cu rautati sa iti dea dumnezeu dupa suflet. La revedere si dute in alta parte si barfeste. Pa

Floricica Nou Venita nelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    55
    Ca sa nu zici ca sunt rea si barfesc pune o poza cu bebe sa-l vedem si noi, dar mai bine una in care apare si fata si baiatul, si daca dovedesti ma opresc aici cu barfele.

iln
    iln este offline.
    Floricica Nou Venita iln's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2005
    Postari in forum
    12
    Nelaa , mint cu nerusinare amandoua!Le gasesti pe lista neagra postata de mine la alt subiect! Sunt renumite pe internet .

iln
    iln este offline.
    Floricica Nou Venita iln's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2005
    Postari in forum
    12
    Cormoran,cum iti merge firma?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari