Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bulinutza1992's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2010
    Postari in forum
    173

am nevoie de hainute bebe 6-12 luni

buna ziua,sunt mamiva unui baietel de 6 lunite,un grasunel cuminte si mare!am intrat pe acest site in speranta ca vom gasi persoane care sa ne ajute cu hainute ramase micute de la bebici sau jucarioare!hainutele ce le-am mai primit le-am donat si eu tot pe site-ul asta iar pe cele cumparate le vand la un pret extrem de micut pt a cumpara altele,dar "afacerea" nu prea merge pt ca nu se cauta hainute asa mici...asa ca daca aveti ceva hainute ramase de la copilasii vostri si doriti sa ni le daruiti noi le primim cu drag!va multumesc,va las adresa mea de mail bulinutza1992@yahoo.com!

Membru inregistrat la
    13.11.2010
    Postari in forum
    173
    chiar nu are nimeni hainute?platesc eu taxele postale!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Buna draga mea.eu as avea ceva..doar ca am mare nevoie de banuti pt fetita mea care are nevoie de terapie..
    v-as face un pachetel destul de consistent..cu hainute 6-12 luni..daca imi oferiti 40 ron,..taxe postale platesc eu...
    ( pun multe hainute de sezon)
    sunteti de acord?

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    puteti alege si de pe blog ceva..sunt 2 salopete care merg 6-9 luni..de iarna
    una din ele este a dvs..plus cateva hanorace..va pun 20 de piese..sunteti de acord?

Membru inregistrat la
    13.11.2010
    Postari in forum
    173
    MULTUMESC pt oferta dumneavoastra dar momentan nu prea avem banuti...

Floricica Debutanta mamica1's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2010
    Postari in forum
    835
    sunt curioasa...nu cumva le vrei ca sa le vinzi????
    adica spui ca achiti tu taxele postale dar nu-ti convine oferta facuta de elena...ceva nu se leaga....
    eu prefer sa le dau la cei de aici...am dat pe GRATIS de toate, nu mi-a parut rau dar am dat la cei care chiar aveau nevoie:)))))

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    ok.draga mea..asta este..nu aveti..
    va pupam

iubytzik22
    Guest
    Ceva nu se leaga ...spui ca vinzi hainutele pe care le ai la un pret mai mic.....insa cu banii aia poti cumpara si altele hainute nu?mi se pare convenabila oferta afroditei...avand in vedere cat de scumpe sunt hainutele....in ziua de azi...dar cred ca vrei sa le vinzi si nu sa le pastrezi.....sa stii ca toate am cumparat hainute la copii....si fii miu a mai avut hainute purtate insa nu le-am vandut le-am dat cuiva care are nevoie....

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    da Andreea..are topic la bazar..azi am vazut
    pe mine sincer nu ma deranjeaza..dar vinde hainute si mai mari de 0-6 luni
    asa ca....sincer..numai spun nimik...
    mare atentie cui trimiteti hainute..pe degeaba asa..
    scuze bulinutza..dar nu imi plac chestii de genul acesta..sper ca nu te-am suparat
    Modificata de afrodita-elena; 27.11.2010 la 13:11:25.

Membru inregistrat la
    13.11.2010
    Postari in forum
    173
    fetele,nu ma intelegeti gresit,si normal ca nu ma supar pt ca stiu cate se intampla!nu am refuzat oferta afroditei ci am spus ca momentan nu am bani,i-au indemnizatia dupa 10 ale lunii!la bazar am hainutele de 0-6 lunite chiar am trimis 2 costumase foarte groase la 30 lei si astept sa vina banutii sa ii luam baiatului unul maricel!nu am nici cea mai mica intentie sa vand hainute ce se potrivesc copilului meu!o zi buna!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari