Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nnicolas's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    18
    buna mamici sint o mama singura cu doi copii si as avea si eu nevoie de niste hainute pentru puiutul meu cel mic de 1 an si 5 luni nu mai am posibilitate sa_l mai imbrac si pe el pentru anotimpul rece ca a trebuit sa_i cumpar pentru scoala celui mare togmai de acea am apelat la ajutorul vostru va multumesc din suflet poate ma ajuta si pe mine cineva multa sanatate

bb1
    bb1 este offline.
    Floricica Nou Venita bb1's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    40
    nicolas, spune te rog inaltimea copilului

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    18
    buna are 78 cm

Floricica Nou Venita alexmihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2008
    Postari in forum
    74
    Buna! am cate ceva si cred ca i-ar fi bune baietelului tau. la piciorus cat poarta? da-mi un mesaj privat cu adresa ta.

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    18
    chiar nimeni nu ma poate ajuta? Chiar am nevoie de ajutorul vostru dar daca nu se poate nu va pot obliga oricum va multumesc

Guest
    Vreau adresa ta, lasa-mi un mesaj privat cu adresa exacta si mai multe detalii despre copii, inaltime, nr la incaltaminte, etc.

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    18
    ai primit datele mele?ai mp mersi mult la mamicile care vor sa ma ajute multa sanatate si inca o data multumiri

Guest
    da le-am primit
    ti-am lasat mesaj privat

Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    18
    VA MULTUMESC LA TOATE MAMICILE CARE MA_TI AJUTAT VA DORESC MULTA SANATATE,FERICIRE SI UN AN MULT MAI BUN VA MULTUMESC ICA O DATA DIN TOT SUFLETUL. LA MUTI ANI CU SANATATE SI MULT BELSUG IN CASA.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari