Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mona26's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2013
    Postari in forum
    31

Viitoare mamica de gemeni

buna sunt o viitoare mamica de gemeni . Am 15 saptamani de sarcina. Toate au fost bune de cand am aflat ca sunt insarcinata fara greturi sau ceva de genu....

Floricica Novice erendis's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2010
    Postari in forum
    479
    felicitari mona!sa cresca mari si sanatosi!

Floricica Novice oanaelena28's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2012
    Postari in forum
    307
    Buna!!! Sa ai o sarcina cat mai usoara si bebei la termen si sanatosi!!!

Membru inregistrat la
    19.02.2013
    Postari in forum
    31
    multumesc frumos si voua la fel sarcina usoara

Membru inregistrat la
    19.02.2013
    Postari in forum
    31
    buna dimi fetelor ieri am luat si eu rezultatul de la dublu test si a iesit bine la amandoi cu risc scazut!!!!
    sper ca toate o sa fie bine in continuare.....acum asteptam sa vedem ce or sa fie .......sunt asa emotionata si curioasa!!!!

Floricica Nou Venita tanase13's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2011
    Postari in forum
    5
    Felicitari ! ce frumos...2 dintr-o lovitura:)

Floricica Nou Venita LadyPP's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2013
    Postari in forum
    26
    Salutare!! In primul rand FELICITARI mona26!!! Eu sunt in aceeasi barca ca si tine. Sarcina gemelara/13 saptamana. Nu mai pot de emotii pana saptamana viitoare->consultatia din a 14 saptamana confirma prezenta gemenilor. Acum doua zilea i-am descoperit prima data la eco, amandoi aveau batai puternice de inima, erau activi (dansuri tribale) :)). Totusi asstept cu frica in san testul ptr anomalii cromozotice (sindromul Down)si alte minuni....off, nu-mi gasesc locul de emotii......

floloredana
    Guest
    Citat Postat de LadyPP Vezi mesajul
    Salutare!! In primul rand FELICITARI mona26!!! Eu sunt in aceeasi barca ca si tine. Sarcina gemelara/13 saptamana. Nu mai pot de emotii pana saptamana viitoare->consultatia din a 14 saptamana confirma prezenta gemenilor. Acum doua zilea i-am descoperit prima data la eco, amandoi aveau batai puternice de inima, erau activi (dansuri tribale) :)). Totusi asstept cu frica in san testul ptr anomalii cromozotice (sindromul Down)si alte minuni....off, nu-mi gasesc locul de emotii......
    Felicitari.Foarte frumos.!ai sa vzi ca totul va fi bine.trebuie sa gandim pozitiv

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    Felicitari mamici de gemeni!! Ft ft frumos...cred ca este minunat sa simti in burtica doi bebelusi! Sarcina usoara va doresc, la termen, cu bebei frumosi si mancaciosi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari