Buna fetelor! Am un voucher in valoare de 100 lei care ofera un discount de 1000 lei din pretul de achizitie al celulelor stem + tesut din cordon de la EUROMEDICS.
Eu am achizitionat acest voucher acum aprox o luna si jumatate, deoarece era putea fi achizitionat doar in ziua aceea si doream sa am cat mai multe variante, fiind in negocieri, la momentul respectiv, cu mai multe banci de celule stem.
In final, am ales o alta banca.
Daca vreuna dintre voi, care doreste sa colaboreze cu EUROMEDICS, considera util acest discount, va rog sa ma anuntati. Nu doresc nimic in plus pe el, doar suma pe care am platit-o.
Trebuie sa aveti in vedere ca, daca veti folosi acest voucher, diferenta de suma trebuie achitata intr-o singura transa, la aprox 3 sapt- o luna de la nastere.
Va las link-ul, ca sa vedeti exact oferta Platesti 100 RON pentru o reducere de 1000 RON din pretul total de 4248 RON pentru Prelevare CELULE STEM in conditii de criogenie + procesare + testare + izolare din sange si tesut de cordon ombilical de la Clinica EuroMedics Stem Life. BONUS In cazu
Mentionez ca voucherul poate fi folosit pana in 29 februarie 2012 (adica, trebuie sa incheiati contractul pana in februarie 2012, indiferent de data nasterii).
Multumesc!