Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Interesant Primele batai de inima ale bebelusui din burtica

Cred ca auzul primelor batai de inima ale bebelusui din burtica este una dintre cele mai emotionante si unice moment din timpul sarcinii. Pentru mine a fost prima confirmare reala ca vom avea cum copil, ca in burtica mea creste un sufletel mic si ca voi deveni mamica. A fost ceva unic, inimaginabil de frumos si de intens, avea atatea emotii si bineinteles ca m-au cuprins lacimile de fericire si de emotie.

Cum a fost pentru voi sa avuziti primele batai de inima ale bebelusui din burtica?

manuelamanu
    Guest
    Noi am plans, atat eu cat si sotul, am izbucnit in plans. E un sentiment minunat, un sentiment pe care il simti cu fiecare particica a corpului, o simfonie de sentimente: emotii, placere, satisfactie, bucurie... Este minunat!

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    A fost extraordinar :):x am plans de fericire :) e un sentiment foarte puternic pe care nu credeam ca il voi simti vreodata :) probabil ca si nasterea va avea un impact puternic si un sentiment profund de fericire :)
    Abia astept!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari