Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta andrasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000

Medlife 9

Dragi mamici, burtici, bebici,<br />
    eu si Maslina va invitam in &laquo; casa noua &raquo; pentru noul an ! Speram sa ne asteptati si pe noi aici, sa ne intoarcem sanatoase !<br />
    Fiona... e o surpriza atat de frumoasa revenirea ta ! M-am gandit de multe ori sa te caut pe mai multe forumuri pentru ca ti-am vazut avatarul activ ! Bobilin e o minune si impreuna cu Nicho, Bubu si Matei asigura linistea si ordinea la o &laquo; masa &raquo; cu 4 capete pentru cei micuti, in calitate de &laquo; intelepti &raquo; ai forumului. <br />
    Am o surpriza si pentru Maria si Gicutza pentru ca facem concurenta la ochisori, iar Bianca va vedea inca o fetita cu o bluzita la fel ca a ei ...<br />
    Burtici, voua va doresc tot ce imi doresc mie si Maslinei !

Floricica Avansata anais's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    2.350
    Te pup burtica draga! Sa fie cu noroc capitolul asta pentru fiecare mamica, burtica si pitic in parte dar in special pentru tine si Maslinuta pentru ca urmeaza "marea intalnire" Nastere usoara! Incepem galeria!!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Anais... te pup!

cocolino12
    Guest
    un nou capitol...

bebelusi sanatosi mamicilor...si nastere usoara mamicilor in devenire...
    se pare ca pana la urma ne vom reuni la cafeneaua Milliei...millie mai e valabila invitatia???
    va pup dulce

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Sunt atatia copii frumosi pe forumul asta incat ma faceti sa visez in fiecare clipa la minunea mea!
    Va pup pe toate si ma intind un pic in pat! [imbratisarea]

Floricica Cu Vechime ecris's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Andrasi, bine ai deschis "casuta" in care o vom intampina pe Maslinutza ta! Odihna placuta! Eu sunt aici pana la 8, daca mai ai chef sa intri!

Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    1.000
    Buna Nico! Nu eziti nici o clipa sa ne mai incanti cu o poza noua a Sofiei... Rectific mesajul de inceput, pentru ca din cauza emotiei, era vorba despre bluzita pe care o poarta in poza de avatar Sofia. Avem la ea si pantalonasi, caciulita... Iarta-ma Sofia ca am fost cascata!

Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    In alta ordine de idei, ieri am fost la primul curs \"Cum sa devii mamica\" si mi s-a parut interesant. Iohanna, cred ca poti veni fara probleme de saptamana viitoare, pt. ca sunt lectii separate. Ieri am vb despre durere, saptamana viitoare despre respiratie si tot asa. Se poate plati si fiecare sedinta separat, 100 lei.

cocolino12
    Guest
    andrasi...sofi te iarta(nici nu are pt ce)si o pupa dulce pe maslinuta
    acusica incepem galeria

Membru inregistrat la
    16.09.2008
    Postari in forum
    5.637
    Asa e Nico, ar trebui sa incepem galeria, pt. ca nu stim exact cand se va naste Maslina!

Floricica Avansata narumi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2008
    Postari in forum
    2.174
    Andrasi, sa fie intr-un ceas bun si cu mult noroc deschiderea acestui nou capitol, al tau si al Maslinutei, al familiei voastre! Ma bucura tare mult sa vad ca esti mai optimista si mai vesela! Si abia astept sa vad si poza Maslinutei printre copiii frumosi si buni de aici!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari