Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lorycris's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2008
    Postari in forum
    2

Maternitatea Bucur

buna,sunt lolo si as vrea sa ma ajutati cu informatii despre maternitatea bucur si daca se poate despre medicul elena borza.mai am 2 luni si nasc si ma intereseaza foarte mult<br />
    multumesc

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Pentru mamicile care cred in puterea lui Doamne Doamne:

Rugaciune pentru pruncul ce se afla in pantecele mamei

Doamne, cel care ai zis oamenilor :" Cresteti si va inmultiti si stapaniti pamantul" binecuvantand nasterea de prunci, arata mila ta si acestui copil ce se afla inca in pantecele mamei sale, si ajuta-l sa se nasca la vremea de Tine randuita.
    Da-i lui Doamne crestere fireasca, sanatate si putere.
    Parinte Ceresc, Care porti de grija pasarilor cerului si infrumusetezi crinii tarinii, poarta de grija si acestui copil care n-a vazut inca lumina soarelui. Nu ne parasi pe noi robii Tai si ocroteste cu harul Tau pe pruncul acesta al nostru si binecuvanteaza nasterea lui dupa multimea milostivirii Tale. Amin.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    ana_micu83
    daca sunt probleme ginecologice netratate sau ovulatie naspa nici Sfantul Duh nu ajuta si nu mai umple forumul cu asa ceva
    Poti sa scrii un blog si gata i-l vede toata lumea

Floricica Nou Venita chinezoaica23's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    4
    Buna ziua si eu sunt o viitoare mamica,care va naste la bucur,daca stie cineva tarifele care se practica acolo?Sunt in ultima saptamana si as avea nevoie urgent de aceste informatii.Multumesc.

Floricica Nou Venita chinezoaica23's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    4
    ciao lola,sper k poti intra curand sa-mi dai cateva informatii si mie.Stiu k trebuia sa nasti la maternitatea bucur?banuiesc k esti ocupata cu bebelusul tau,dar poate totusi reusesti sa-mi dai un raspuns.Sa-ti traiasca bebelusul!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Eu am nascut acum aprox 3 ani acolo..
    conditiile sunt cum sunt,,,dar daca doctora este cu prestatie acolo..sunt si rezerve care arata super
    asistentele sunt de nota 10.eu am fost foarte multumita!~
    eu am nascut cu Prof.Crisan.seful sectiei de Ginecologie
    plus ca dansul nu a cerut nimik.
    tarife nu am cum sa spun..au trecut 3 ani..

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    buna ,eu am nacut ultima oara in 2007 acolo asistentele de la sala sunt ok iar daca ai si dr tau care ti-a urmarit sarcina e super ,cu cine vei naste?
    Til pot recomanda pe ANGhel Marin Ion si nu are taxa fixa poti sa-i dai cat vrei eu am nascut de 2 ori cu el si nu a vrut sa-mi ia bani i-am dat cu forta dup nastere cand am mers la control.A si nu te va lasa sa te chinui...
    Conditiile dein spital credca sunt ok eu am stat la o rezerva cu plata 150 ron eram cu bebe in camera.Cred ca pt o nastere normala poti da doctorului 300 ron sau 500 ron sau cat vrei tu
    iar pt cezariana nu stiu..poate ceva mai mult credca tariful ete diferit dela pacient la pacient si doctor

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari