Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita roxy123's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2014
    Postari in forum
    1

Vreau bebe

Buna ziua sunt Roxana si de 4 luni nu mi-a venit menstruatia,si de o luna si o saptamana ne chinuim sa facem un bebe si nu iese.am facut nenumarate teste si toate negative.Nu stim ce sa mai facem.Nu stie cineva niste pastile sau ceva ce ar putea sa ma ajute sa raman gravida?va rog mult

floloredana
    Guest
    De 4 luni nu ti-a venit menstruatia sau am inteles eu gresit?

Cred ca in primul rand trebuie sa rezolvi problema asta..mergand la un medic sa vezi despre ce e vorba,apoi sa te gandesti la bebe.Nu exista pastile minune care ajuta la concepere.Te astept cu vesti noi si bune.

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Eu nu inteleg cum de tu nu ai menstruatie de 4 luni, dar nici bebe nu e, si inca nu ai fost la medic sa faci niste analize sa vezi de ce nu iti mai vine ciclul. Nu inteleg nici cum vii la noi sa ne intrebi ce pastile sa iei, in loc sa mergi la medic si sa il intrebi pe el ce sa faci. Pastile minune care sa te ajute sa ramai mai repede insarcinata nu exista.

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Am recitit de vreo trei ori ceea ce roxy123 a scris si este clar ca daca nu a gresit in redactarea textului , garantat este o gluma.
    Roxy123, daca problema sta asa cum ai descris-o este destul de rau si ai nevoie de un buchet de investigatii medicale. Sper sa revii si sa ne faci sa intelegem. Sincer , mesajul pare o gluma de copil de 15 ani.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari