Ultimele discutii din forum
    new sunshine
    Guest
    S-a intamplat de multe ori ca rasfoind forumul sa gasim topice nu duble(ca titlu) ci triple etc.Si raman acolo la diferite categorii fara sa le stearga nimeni.Daca va deranjeaza acest lucru va rugam semnati petitia si poate moderatorii vor face curat si pe acolo.Spun asta pt ca ma deranjeaza foarte mult cand unele topice se inchid asa din senin.Stiu ca unele sunt mai fierbinti din multe puncte de verere dar suntem toate diferite si avem dreptul la replica.Si daca suntem pe forum si forumul se presupune ca e moderat cred ca ar fi mai bine sa se stearga postarile urate,"aberatiile"(si aici am citat mai multe persoane)sau se "zbiara"(am citat din nou)!!!

Multumesc pentru intelegere si va rog doar sa semnati, nu sa ne certam!!!

claudia73
    Guest
    Semnez! Si adaug: rog insistent sa fie sterse postarile care contin remarci....necivilizate si jignitoare.

Floricica Avansata ioa brasov's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    1.509
    Sunt deacord ca multe dintre noile topice deschise sunt copia la indigo a altora mai vechi si deloc originale.
    Am observat ca atata timp cat noile subiecte de discutie sunt cat se poate de superficiale si chiar nu au nimic in comun cu caracterul "copilul.ro",poate doar faptul ca discutiile sau ocazional monologurile sunt purtate de catre femei,nimeni nu are nimic de obiectat.Si deasemenea am observat ca atunci cand o persoana isi i-a inima in dinti si propune o tema de discutie mai piperata nu i se da nici o sansa.
    Acum vin si va intreb,de ce?De ce nu acordati o sansa,de ce nu urmariti intentia,de ce nu moderati in asa fel incat sa nu degenereze discutia?
    Si apoi ,daca urmariti sa asigurati o atmosfere de calitate,fara conflicte sau discutii in contradictoriu care nu neaparat trebuie sa fie de prost gust ci doar pareri diferite,de ce nu urmariti si discutiile de natura sa dezinformeze sau si mai rau sa sugereze "tampenii" si "aberatii"?
    In concluzie,va sugerez sa acordati mai mult credit persoanelor care acorda timp site-ului,sa incercati sa intelegeti ce au de spus si ce intentioneaza!
    Va rog sa imi scuzati indrazneala si sa luati in considerare sugestiile mele.

michellegr
    Guest
    Subscriu ,si sunt de acord cu ce au spus fetele.....

Guest
    fetelor,chiar acum imi ascuteam armele si voiam sa trec la atac...

subscriu, ma-nscriu,fac ce vreti voi...numai sa vad ca merg lucrurile cum trebuie pe forumul asta!

SEMNEZ!
    nicole13

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    de acord si eu
    nu blochezi o discutie doar pt ca unora nu le convine continutul
    si cat priveste bazarul eu as prefera sincer sa nu mai apara la comunitate
    m-am cam saturat cand deschid forumul sa nu vad acolo decat vanzari
    sincer de asta nu mai intru

Guest
    nu stiu daca vi s-a intamplat, insa mie da, de multe ori,taman atunci cand sunt discutii interesante pe forum,sa vezi cum ies de la naftalina toate garderobele si nu mai gaseam la comunitate discutia pe care-o urmaream!cred ca aici e strategie de marketing:)

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    si eu sunt de acord cu voi, fetelor.

nici eu nu sunt de acord cu:
    - jignirile si aberatiile pe care le intalnesc pe forum;
    - interzicerea dreptului la replica;
    - mai multe copii de topice pe aceeasi tema;
    - bazarul inclus in discutiile de pe forum.

semnez:
    nicoletabarbu

Floricica Nou Venita wanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    211
    subscriu, chiar daca mi-o iau pana la urma, ca ma cam mananca pielea de ceva timp si spun multe lucruri...

semnez Wanu

Floricica Debutanta 2you4ever's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    1.145
    De acord, mai ales ca unele dintre ele nu au nici un raspuns, nimeni nu se mai oboseste sa raspunda la anumite subiecte care au avut firul despicat in 4 cu ceva timp in urma!

Floricica Veterana madalina79's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2008
    Postari in forum
    12.872
    si eu m am cam saturat de aceste bazar sincer....nu am avut niciodata curiozitatea sa inbtru s avad ce vand fetele astea.....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari