Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita carmenre's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2008
    Postari in forum
    30
    VAND CARUCIOR MAG ENGLAND PRINCESS ROLL IN STARE EXCEPTIONALA,SE AFLA IN GARANTIE,COMBINATIE DEOSEBITA DE CULORI,ROSU,BLEUMARIN SI DUNGI VERTICALE MULTICOLORE.ARE ROTI MARI SI REZISTENTE DE CAUCIUC,DOTATE CU SUSPENSII SI FRANE,CELE DIN FATA FIIND PIVOTANTE.MANERUL ESTE REVERSIBIL SI REGLABIL PE INALTIME.ARE 3 POZITII LA SPATAR,SE TRANSFORMA IN LANDOU SI CARUCIOR SPORT.ARE COS PT.BAGAJE FOARTE SPATIOS SI GENTUTA CE SE ATASEAZA LA MANER.BORD DE IARNA SI BORD DE VARA.HUSE FOARTE UTILE PT.ANOTIMPUL RECE SAU PLOAIE.PRETUL LUI NOU ESTE IN JUR DE 530 RON,EU IL VAND CU 300 RON.ESTE UN CARUCIOR FOARTE BUN,IMI PARE RAU CA IL DAU,DAR FETITA MEA NU MAI VREA SA STEA IN EL DE CAND AM PRIMIT UNUL SPORT DE LA NASA,CARE INSA ESTE MULT MAI SLAB CALITATIV.

Membru inregistrat la
    27.07.2008
    Postari in forum
    30
    caruciorul este cel din poza din stanga.a fost folosit foarte putin,eu zic ca este in stare exceptionala.are avantajul ca are manerul reversibil,deci puteti intoarce carutul astfel incat sa nu ajunga soarele sau vantul la copilas,iar spre deosebire de modelul princess,are rotile din fata pivotante,reprezentand un mare avantaj la schimbarea directiei de mers sau chiar la urcatul in lift,iar manerul se poate regla si pe inaltime,in functie de inaltimea mamicii.ESTE IN GARANTIE!!!!

Membru inregistrat la
    27.07.2008
    Postari in forum
    30
    CARUCIORUL ESTE NOU!!!A FOST FOLOSIT FOARTE PUTIN,FETITA MEA A FOST PLIMBATA CU MARSUPIUL,APOI CU UN CARUCIOR SPORT.ARE CERTIFICAT DE GARANTIE!!!ESTE POSIBIL SA EXISTE PE ALTE SITE-URI MAI IEFTINE,DAR VA GARANTEZ CA NU SUNT IN ACEEASI STARE IMPECABILA CA ACESTA!!DACA SUNT PERSOANE DIN TARA INTERESATE,GASIM O MODALITATE DE EXPEDIERE!

Membru inregistrat la
    27.07.2008
    Postari in forum
    30
    OFER GRATIS,CA BONUS CUMPARATORULUI,UN MARSUPIU IDEAL PENTRU 0-6 LUNI!!!!! PUTETI VEDEA POZE CU CARUCIORUL DAND CLICK IN STANGA,PE ALBUM.IMI PARE RAU CA NU SUNT F.CLARE DAR ALTELE NU POT POSTA DIN CAUZA CA NU MI LE ACCEPTA.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari