Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rodica cristina c's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    Pentru ca este timpul vacantelor m-am gindit sa spunem ficare unde isi va petrece concediu [vacanta] nu stiu daca a mai fost postat acest subiect

Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    SI incep tot eu: duminica trecuta am fost pe trans fagarasan iar pe 25 plecam la MARE in eforie N.

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Noi am fost deja in concediu. Am fost la Mamaia, o saptamana. Primul "concediu" cu piticul nostru.

Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Si noi tot in Eforie N, trebuia sa mergem, insa plaja din apropierea vilei unde trebuia sa fim cazati era sub orice critica ( plaja mica, aproape de statiue). Nici cazarea nu ne-a placut. Am pierdut avansul dat, si ne-am dus in Mamaia. Plaja a fost frumoasa ( insa putin murdara si aici, mucuri de tigari si alte alea...)doar ca am luat si aici teapa cu cazarea. A fost sub orice critica. Sa nu mai vorbim de preturi...mari...mari...

Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Asta cred ca a fost invatatura de minte pentru noi...sa deschidem ochii mai bine cand mergem undeva...nu asa pe bajbaiala

Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    O ce dezamagire mare sper savem noroc macar cu cazarea daca pe plaja va finasol sintem cu masina si ne mutam in alta parte ori cum aveam de gind sa le luam la rind plajele in fiecare zi altundeva vom merge si in vizita la rude in costanta sper sa fie bine ptr.ca nu am fast la mare nici odata este primul concediu la mare.

Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Poate pt voi va fi mai bine. Nu peste tot ii rau. Concediu placut sa aveti.

Floricica Nou Venita isabela_b's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2007
    Postari in forum
    261
    buna mamicutzelor.
    eu ma duc pe data de 10 seara la mamaia, constanta, mangalia, nu conteaza numai sa ies din orasul asta si sa plec de la serviciul asta ca m-am saturat.
    stiti cumva un pret la cazare ?
    unde gasesc maiieftin si mai convenabil?
    vreau sa inchiriez un apartament cu 2 camere.
    aveti idea unde gasesc? si la ce preturi?
    pup

Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Cred ca totusi mai convenabil este la gazda. Preturi nu stiu sa iti zic. dar cum ajungi acolo stau pe marginea drumului o gramada de oameni cu chei.
    La hotel este destul de scump si conditii ioc...adica nimic. Noi am platit 2 milioane pe noapte la hotel de 2 stele. Avea aer conditionat, atata tot. In rest jeg. Nici mancare.
    Cel mai simplu uita-te pe net la www.litoralulromanesc.ro. Acolo vezi preturi la hotel, vile, etc.
    In Mamaia, preturile sunt ff mari si la mancare.

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    NOI AM FOST CITEVA ZILE LA MAMAIA,SI O SA MAI MERGEM.AM FOST MULTUMITI DE HOTELUL LA CARE AM STAT,MINCAREA SI CONDITIILE AU FOST FOARTE BUNE.CONCEDIU PLACUT TUTUROR!!

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    noi trebuia sa mergem la mare dar chiar in ziua plecarii David a inceput sa faca febra si a adoua zi ne-am internat in spital cu herpangina.am fost f dezamagiti:(((dar am recuperat putin din concediul pierdut cu cateva zile la Herculane.ne-am multumit si cu atat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari