Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata lauraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    buna fetele,pe mine ma bate gandul ca dupa nastere sa-mi tatuez sprancene,nu pe viata ci pe 4-5 ani,astept pareri pro si contra,va pup dulce

Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Draga Lauraaa,

Ideea este deosebit de interesanta. Eu daca as fi copil, mi-ar placea sa am o mamica moderna. Daca asta iti doresti, Go for it! De ce nu?

Pupici!

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    SI eu,dupa nastere as vrea sa/mi fac un tatuaj pe spate,deasupra fundului.....hihihi.....nu m/am gandit ce anume adr daca o sa vad mai multe modele sigur o sa ma decid repede.....

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Laura,cand am fost saptamana trecuta la cosmetica o d'soara vroia sa-si tatueze sparancenele,cosmeticiana i-a spus:ea le-ar sfatui sa-si tatueze sparacenele doar pe acelea care nu au,sau sunt foarte rare.Ca sa scoti tatuajul,mai apoi recurgi la laser.
    acum decizia apartine fiecarei persoane in parte

Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    pai asta e nu permanent,asta se duce singur dupa 4-5 ani

Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    mersi mult,cred ca asta si voi face chiar daca mor de frica,dar vreau sa intreb daca are ceva legatura cu alaptatul,daca stiti voi astept pareri:)

Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    eun sunt genul cu tatuaje scorpion,dar eu nu mi-as face tatuaj pe corp.oricum succes.cred ca la mine e de ajuns daca imi fac sprancenele,si slava Domnului ca am sprancene:))dar tatuajul e tot timpul perfect

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Si pe mine ma bate gandul sa-mi tatuez sprancenele si sa-mi fac contur in jurul ochilor, am vazut mai multe moedele, mi-a placut, dar sa-mi fac si curaj si se rezolva.

Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    buna moni,chiar azi am fost la salon sa ma interesez,toate de la salon erau tatuate la sprancene si aratau incredibil de bine si perfect...aici la arad a zis ca e 2.5 milioane si e pe 4-5 ani,iar totul dureaza 40 minute maxim,eu m-am hotarat,dupa ce nasc ma duc sa-mi fac.intr0un timp am vrut negru conturul ochilor dar am auzit ca e inimaginabil de dureros,asa ca renunt,poate imi voi face si usor contur la buze,dar nu cred,,,sprancene si gata:),succes si tie daca te decizi

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    laura eu am vazut pe cineva care avea sprancenele tatuate si ptr ca ,probabil,materialele care au fost folosite nu erau de calitate ,dupa o perioada s-a trezit cu sprancenele mov,sa ai mare grija,nu e de glumit ,se vad oribil dupa aceea.iar despre conturul ochilor trebuie avut grija ,ca sa iasa bine tatuajul trebuie facut de 2 ori ,ptr ca altfel ,in timp se depicmenteaza si practic se curatza,raman zone tatuate si zone netatuate.dar se vede fff frumos daca e facut de 2 ori.

Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    mersi mult,aici cred ca sunt de calitate deoarece e salon cu renume si cu autorizatii deci nu e chiar la o persdoana acasa si cred ca iti da si ceva garantie,acuma vom vedea,va tin eu la curent cum vor arata:))

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari