Ultimele discutii din forum
    nicole13
    Guest
    mi-am permis sa resuscitez un topic deschis cu ceva vreme in urma de mami cristeepas,avand o tema cat se poate de inspirata si care isi gaseste actualitatea oricand pe acest site!

aceasta era ideea topicului...

"Recent am vazut aici pe forum un caz de genul asta (nu dau detalii ca nu-s implicata direct). Ma gandeam ca fiecare dintre noi s-a confruntat cu astfel de situatii la un mom dat. Oare cum trebuie sa reactionam? Sa acceptam sau sa ripostam? Sa ignoram si sa trecem mai departe sau "sa ne luam jucariile si sa plecam"? Care ar fi cea mai buna modalitate de abordare??"

"Sa acceptam sau sa ripostam?"...asta din urma, daca ni se da voie!chiar, care ar fi cea mai buna abordare...conteaza atat de putin ceea ce se intampla in jurul nostru?

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    buna NICOLE.te-as ruga daca ai fi mai explicita cu ce ai scris,ca nu-mi dau seama daca vorbesti despre copii sau despre nevestele batute.:D

Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    CRED CA V-A FI UN TOPIC INTERESANT.FELICITARI PENTRU CURAJ

Guest
    nu-i vorba de curaj,am depasit demult faza asta!sa spui lucrurilor pe nume,n-ai nevoie de curaj

Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    MDA.AM VAZUT SI CA L-AU INCHIS IMEDIAT.n-au asteptat prea mult.adevarul este ca cei care se ocupa cu organizarea forumului,nu ne lasa ragaz pentru a ne exprima liber.cate topice de genul asta nu au fost deschise,si apoi iar inchise? ohooo,destule.dar e tare titlul acestui topic.sigur o sa sara-n ochi adminilor

Guest
    nu pot crede ca n-aveti nimic de zis , fetelor!

Guest

ce vinzi Nicole?
    vinde repede pana nu te-nchid

Floricica Avansata ioa brasov's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    1.509
    As avea eu de zis ,cate-n luna si in stele,dar iar ma trezesc eu mai cu fite si cu ceva de zis ,pana ma lasa mai marii fara cont.

Guest
    pe ce motiv/poate, pentru ca nu l-am deschis la sectiunea potrivita?trebuia bazar oare?mi-e totuna,oricum arata forumul ca un bazar...

am sa-i dau valabil pana voi reusi sa atrag atentia...

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    :))
    daca mai vad un "valabil " ma impusc :) nici macar nu ma mai uit unde e postat
    cred fetele ca trebuie schimbata abordarea

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari