Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice catalinastatica's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    481
    Va place emisiunea? Eu am vazut toate editiile. Hai sa ne spunem parerea despre concurenti si despre hotararile juriului

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    imi place foarte mult concursul,numai ca inca nu cunosc concurentii abia saptamana care vine am sa fiu mai atenta...ca si la celelalte concursuri care au avut loC JURIUL a fost dur la inceput...api sau inmuiat,eu cred ca au fost si corecti...am sa mai revin la subiectul asta

Floricica Nou Venita natab's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2006
    Postari in forum
    16
    Imi place emisiunea si cred ca in aceasta editie s-a strecurat o mica nedreptate. Ultima pereche, cea cu experienta in ale dansului, nu cred ca poate concura cu celelalte 7 perechi care sunt chiar incepatori. In rest, am fost deacord cu juriul, poate mai putin cu Wilmark. As vrea mult ca sa cistige Doina si sa-si poata vindeca odorasul, acea fetita superba.

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    imi place emisiunea,o urmaresc mereu...in schimb juriul m=i se pare cam dur .oamenii aia se straduiesc sa invete cat mai bine sa danseze si juriul nu apreciazaacest lucru.ar trebui sa le dea note mai mari la inceput pentru incurajare.
    -bine,unii chiar nu se pricepeau deloc la dans,exemplu:Costi Ionita era pe departe ...din cauza greutatii

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    de acord cu tine Gagyy

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    mie nu prea imi place emisiunea,n-am vazut-o niciodata cap- coada,imi place de Stefan in schimb

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Imi place foarte mult emisiunea...iar ultima oara mi-ar fi placut sa castige Adriela, mi s-a parut ca a dansat cel mai bine, insa m-am bucurat si pentru Victor...acel baiat, Dany e mult prea tanar si era o mare pedeapsa sa nu poata sa mearga.

Floricica Novice ofelia teodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    468
    Si mie imi place emisiunea!

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    mi-e mi se pare mai bine organizata emisiunea asta decat megastar, fiindca are si juriul o parte din decizie! pe cand la megastar au fost deja dati afara toti care erau mai buni!

Floricica Novice catalinastatica's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    481
    Nu prea e corecta editia asta. Danseaza prea bine Laura Cosoi (dc a facut dansuri....) Dc e sa se ia dupa cine danseaza cel mai bine, ea castiga.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari