Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest
    Pe mine m-a deranjat la serbarea baiatului de la gradi cand inca nu incepuse serbarea si eram cu Patricia mica in brate, erau puse "cucoanele" pe primul rand de scaune, eu stateam chiar in capatul randului de scaune in picioare si nici una nu s-a deranjat sa zica ceva. Iar cel mai urat a fost ca se si uitau la mine cum stau cu copila in brate si macar sa faca un gest de politete, dar ti-ai gasit! Pana la urma tot barbatii au fost cavaleri.

Floricica Avansata ana-alexandru's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.925
    m-a enervat faptul ca nu i-au ajuns banii fratelui meu din Italia si caseritele de la banci ne credeau infractori ,dar s-a rezolvat la o alta banca

Floricica Debutanta camicata1976's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2006
    Postari in forum
    958
    De ce se poarta astfel oare unele mame( ca doar si ele erau mame)?!
    Imi pare rau sa aud asa ceva.

cristina elena
    Guest
    Eu sunt fetelor foarte indignata, nedumerita si....multe altele ca sa nu vorbesc urat. Azi Nico a fost asa draguta si ne-a trimis la doritoare un colind foarte frumos. Si avand in lista mea de mess cateva fete plecate inafara Romaniei ma gandeam sa le fac o bucurie si sa aiba ceva de acasa acu de sarbatori. Asa ca vreau sa-i trimit mamicii BEATRICE ROTARU colindul cu Galbena Gutuie si ea imi da Cancel. FOARTE URAT din partea ei. Macar sa fi vazut despre ce e vorba, ca doar putea sa si-l stearga dupa aia daca nu-l voia. Da nu sa-mi refuze!!!
    Poate stiti despre cine e vorba-adica stiti cine e Bea. Mai multe nu spun

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    hehe camicata ce draguta ai iesit in poza!! da..urat de tot.. mai sunt si doamne dastea.. sa vedeti ca eu am probleme cu doamnele din autobuz..eu sunt mai copila asa la fata.. si mereu se iau de mine..si eu nu stau niciodata jos!! de exemplu..azi d dimineata, era o pustoaica la 15 ani pe locurile din fata si era o doamna mai in varsta si saraca chiar imi venea mie sa o iau p pustoaica pe sus..dar saraca n-a zis nimic..apropo de ce a zis cristina elena.. si apoi a venit o "cucoana" si se luase de mine..de parca eu ocupam locul ala..ceva la genul: tineretul din ziua de azi.. ce sa-i spun ca am si eu familia mea..si ca nus chiar ca tineretul de "azi".. vreau sa zic ca sunt si printre tineri si printre cei mai in varsta oameni ********i.. aa si mai sunt scandalurile de dimineata din autobuz.. in loc sa iti vezi de treaba..incepi sa te certi..asta n-am inteles niciodata

Floricica Senior getutica's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Dragele mele, culmea nesimtirii am intampinat-o eu din partea unei cucoane-babe, la biserica. Desi eram gravida cu sarcina vizibil avansata si cu fata palida, mi-a cerut sa ma ridic pentru ca e locul ei.
    Unele persoane sunt asa de obtuze si de rele, incat nici in biserica nu tin seama de legile omeniei si ale bunului simt.

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    asa e getutica..se mai intampla si lucruri de genul..trebuie ca noi cei cu capul pe umeri sa ne pastram calmul

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    ca am trimis un mms de ieri cu poze noi si inca nu l-am primit pe mail...nu e prima oara!

Floricica Avansata scarlatcata's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2006
    Postari in forum
    1.481
    Stati fetelor linistita ca si eu sunt foarte suparata pe babe,mosi si chiar tinerii di autobuz care se uita la tine te vede ca esti garvida sau cu copilul in brate si se fac,ca se uita pe geam,cand eram gravida asa pateam tot timpul...burtica era mare inainte de a naste...si mi-sa mai intamplat sa plec cu Alex odata cu mislocul de transport (tranvai)si sa nu-mi dea locul nimeni din cei care stateau pe scaunele din fata,pana la urma mi-a dat tot o persoana acare avea un copilasi mai mare...m-am enervat foarte tare si m-am hotarat sa nu mai dau niciodata locul nimanui(inafara de gravide)

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    asa este cu locurile din autobuz...
    eram "precisa" cat voi fi gravida nu imi va ceda careva locul....
    mai demult,tin minte am cedat unei gravide locul si pana se se puan ea jos...s-a trantit c... o babeta...asta e chiar nesimtire curata...doar s-a vazut pt cine ma ridicasem...
    nici eu nu cedez locul,nu merita!sunt cam ********i!in plus se plimba de aiurea,chiar ma enerveaza,mai mult de jum de autobuz sunt mosnegi.

Floricica Debutanta corneliamate's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2005
    Postari in forum
    623
    eu m-am enervat ca Mihai a facut varicela. Am aflt de la femeia de servicu ca varicela este in gradi de o luna. I-am spus educatoarelor ca trebuia sa fiu anuntata de asta, ca nu-l mai duceam pe M la gradi o perioada, poate ca nu lua si el. Imi e mila de iustina ce are 6 luni, dr a spus ca poate face si ea varicela

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari