Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita allyana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2007
    Postari in forum
    71
    Pot sa va spun ca am o relatie frumoasa cu sora sotului meu.Singurul care ma deranjeaza e ca atunci cand vine "acasa" se comporta ca si cum e la ea acasa(vine de 2- 3 ori pe an)si pe mine nu ma considera mai deloc.Se sfatuieste cu soacra-mea de parca eu nici nu as exista. In rest nu am ce sa ii reprosez.Noroc cu soacra-mea care nu prea ii face jocul pt ca realizeaza postura. Nu stiu daca face dinadins.Credeti ca doua cumnate pot fi ca doua surori sau sa aiba o relatie in limita bunului simt si sa nu mearga mai departe de atat?

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Da, cu siguranta exista si doua cumnate care sa se inteleaga foarte bine...poate nu chiar ca doua surori...dar muult mai bine decat ma inteleg eu cu ale mele:))...Din pacate eu nu ma inteleg deloc bine cu ele (am 3)...am avut mari probleme cu ele in trecut...dar din fericire acum stiu cum sta situatia si m-am indepartat de ele...incerc sa stau la distanta...pupici si sper sa nu fiti prea multe in situatia mea...

Floricica Nou Venita allyana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2007
    Postari in forum
    71
    daca una face probleme, dar 3....

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    eu, ce sa vazic , doar ca f.bine pot sa spun.Poate ca distanta este de vina.Cei drept ne vedem o data la cativa ani!

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Ce nostima ai fost...da, sa stii ca asa e...sunt toate ALESE:))

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Ma bucur pentru tine, draga mea...si cu siguranta distanta e de vina...si eu m-am mutat acum in alt oras si este atat de bineeee, pupici!

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    Ma bucur pt. tine Kryssa!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    am o cumnata si cu ea ma inteleg f bine si e o tipa de treaba si imi pare rau ca sta departe de noi .dar are sotul meu un frate si sotie lui e o madama tare aleasa si tare mi-ar place sa i-o coc intr-o zi. se intoarce cu curlu in sus din nimic si apoi a doua zi e senina si bine dispusa si nici nu ii pasa ca te-a ranit.intr-o zi tot i-o coc eu dar tare mi-e groaza ca ma prinde o data intr-o pasa proasta si atunci eu cam le zic pe fata

Floricica Debutanta corneliamate's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2005
    Postari in forum
    623
    eu am o cumnata acum ne intelegem fffff bine. Cand ne-am cunoscut nu ma suporta, facea nu mai fite. Dar dupa ce ne-am cunoscut mai bine am inceput sa ne intelegem. Acum 2 ani am fost plecate singure la Mare (mama a stat acasa cu copiii). Imi povesteste orice lucru intim de-al ei. Tin la ffff mult, e cu 2 ani mai mica de cat mine. Si acum mai face uneori nazuri si stramba din nas cand nu-i convine ceva dar o las in pace si totul e ok.

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    eu si cumnata mea ne intelegem de minune avem 15 ani de cand ne cunoastem dar nu ne-am certat niciodata(chiar si in perioada cat am stat si noi la tara cu ei) toata lumea ne invidieaza zicand ca nu au vazut asa cumnate sa nu se certe niciodata surori daca eram si nu ne intelegeam asa bine chiar daca fratii sau mai certat intre ei eu cu ea am vb.incontinuare tinem mult una la alta de exemplu acum fata mea este la tara si are grija de ea cumnata mea nu imi fac nici un fel de probleme
    imi iubesc mult cumnata!

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Eu as vrea sa o am mai aproape. CA ea e in Sua si nu prea .... distanta.
    Si mai am 3 cumnati.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari