Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ellenab's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2007
    Postari in forum
    2
    vrem si noi sa mergem pe litoral anul acesta. aveti ceva sugestii de cazare pentru eforie nord?

Floricica Nou Venita meridian's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2006
    Postari in forum
    8
    eu am o vila in eforie nord, vila meridian, conditii de 3*, aproape de mare, camere f. mari cu bai individuale, acces la un living de 80 mp, bucatarie utilata modern, curte, parcare, grill,sala de mese etc....trimiteti-mi un mesaj la meridian23@yahoo.com sa va trimit poze si mai multe detal

Floricica Nou Venita ellenab's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2007
    Postari in forum
    2
    SUPER pozele...vila e chiar asa cum vroiam noi.

Floricica Nou Venita isabela_b's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2007
    Postari in forum
    261
    buna,
    in legatura cu marea, cit costa cazarea la eforie nord?

Membru inregistrat la
    29.03.2007
    Postari in forum
    261
    cit costa cazarea la vila? eu vreau sa merg cu inca o familie si in perioada 13 aug.

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    meridian, ne spui si preturile? ca sa nu ne socam cand ajungem la vila....

Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Anul trecut am stat la gazda in Ef N, am platit 500/noapte in camera mare, cu 2 paturi duble, aerisita...din pacate baia era pe hol, comuna la 4 camere, insa exemplar de curata...Erau acceptati la doamna respectiva familii cu copii dar si tineri, se faceau gratare in curte, f. frumos....

Floricica Nou Venita verdes's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2006
    Postari in forum
    10
    Nu am nimic cu aceasta vila dar preturile sunt cam piperate. Gasesti la un hotel de 2* mai ieftin.
    Iti trimit preturile pe care mi le-au scris cei de la vila Meridian:
    29 iunie-19 august camera dubla 140 RON/noapte, camera tripla 160 Ron, copii sub 7 ani au cazare gratuita iar cei peste 7 ani vor plati un otoliu extensibil de 40 Ron pe noapte.

Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Hmmm....cam scump. Si asta presupune doar cazare sau si mesele? Cred ca raman la particular...

Membru inregistrat la
    29.03.2007
    Postari in forum
    261
    daaa cam scump.

Floricica Nou Venita meridian's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2006
    Postari in forum
    8
    la vila meridian sunt conditii de 3*, camerele sunt f. spatioase 25-30 mp si f. curate. mobilierul este nou. la fel sunt si toate covoarele, carpetele,tv,frigidere,tot ce este in vila este de buna calitate si sunt noi. nici pe departe nu se compara cu un hotel vechi de 2 *.
    tarifele poate sunt un pic mai ridicate decat la particulari dar si conditiile sunt pe masura.

cine doreste poate sa solicite poze prin email si cu cea mai mare placere le raspund.
    o vacanta placuta,
    mihaela

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari