Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta criss30's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    baietelul meu este tare agitat noaptea.Are un an si 2 luni iar de la 7 luni somnul lui este agitat.dr mea asigurat cai de la dintii .PRIMUL DINTE IA APARUT LA UN AN .CAT O MAI DURA PERIOADA ASTA STIIE CINEVA?A MAI TRECUT CINEVA PRIN ASA CEVA?SPER CA PE LA 2 ANI SA SE LINISTEASCA ESTE SINGURA SPERANTA CARE IMI DA PUTERE.ASTEPT PARERILE VOASTRE

Floricica Avansata ely27's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1.241
    salut.o sa fi asa pana ii dau toti dintisorii. Razvan are 1 an si 10 luni si din cauza unor maselute a stat 2 saptamanii cu gingiutele umflate. nici nu putea sa manance. cum se atingea un pic cu lingurita se apuca de plans si nu mai manca. dar depinde de fiecare copil in parte.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    David era fff agitat noaptea cand avea oxiuri.si eu nu stiam. cum i-am facut tratament s-a linistit.

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    alinutzapopa vad ca esti tot din craiova.Te rog poti sa-mi detaliezi un pic ,cam cum se manifesta noaptea,el dupa masa de dim se linistea bine.din ce cartier esti daca nu te superi?

Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    ti-am trimis mesaj privat

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    680
    alina,nu stiu unde sa citesc msj .nu-l gasesc poti sa-mi explici te rog cum il pot gasi.Te rog ma intereseaza foarte mult ce ai sa-mi spui te rog frumos.

Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    intra in pagina ta si apoi in inbox.ar trebui sa fie acolo.

Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    sau mai bine hai sa vorbim pe mes.e mai simplu.
    id-ul meu e alinutzapopa@yahoo.com.
    pupici

Floricica Nou Venita nikoluisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2008
    Postari in forum
    1
    salut,si fetita mea are 1 an si i sapt., este agitata noaptea, plange ,vrea s-o luam in pat cu noi si pe urma se calmeaza si adoarme la loc. Medicul ne-a zis sa-i mai dam din cand in cand 2,5 ml Nurofen, seara, si parca atunci doarme mai linistita. CE sa zic incercati si voi, 1 noapt doua dar nu mai mult.pupici la bebici

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari