Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita niko22tm's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2009
    Postari in forum
    224

Degetul aratator de la picior este peste cel mare

fetita mea de 2 ani tot se plangea ca o doare degetele de la picioare !ma gandeam ca ce poate avea ca iam taitat unghiutele si cand mam uitat degetul aratator de la picior este peste cel mare umpic mai mult!!!ce sa fac ce este ca sunt ff speriata!!!marti ma duc la pediatru sau miercuri ca e plecat din oras!!!!

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Nu trebuie sa te sperie asta ... probabil incaltamintea care i-ai dat-o o strangea prea tare la degetele ... eu am avut asa ceva dar cu o incaltaminte potrivita isi revin degetelele

Floricica Nou Venita rusu elena geanina's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2007
    Postari in forum
    188
    sa nu faca panaritiu la degetel in coltul unghiutei?

Floricica Nou Venita stasyana's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2010
    Postari in forum
    224
    o saracutza....nu trebuie sa te sperii, mergi si la un ortoped, pentru un control. Pe viitor va trebui sa ii cumperi papucei putin mai mari....

Floricica Nou Venita niko22tm's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2009
    Postari in forum
    224
    vai fetelor am fost la medicul de famile la altul si mia spus ca are si platfus sau cum se cheama!sunt distrusa maine dimineatama duc la ortoped nu pot dormi....daca il pune la loc degetelul cu atele?nici nu vreau sa ma gandesc....dar nu inteleg de ce ca a avut numai pantofi de firma cu talonet....si cand am fost la 1 an am intrebat dr ca nu mergea la 1 an fara cateva saptamani am intrebat daca nu are platfus sau ceva si o spus ca am vedeni sa stau linistita:((si acuma,,,vai de capu meu ce speriata sunt..

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Citat Postat de niko22tm Vezi mesajul
    vai fetelor am fost la medicul de famile la altul si mia spus ca are si platfus sau cum se cheama!sunt distrusa maine dimineatama duc la ortoped nu pot dormi....daca il pune la loc degetelul cu atele?nici nu vreau sa ma gandesc....dar nu inteleg de ce ca a avut numai pantofi de firma cu talonet....si cand am fost la 1 an am intrebat dr ca nu mergea la 1 an fara cateva saptamani am intrebat daca nu are platfus sau ceva si o spus ca am vedeni sa stau linistita:((si acuma,,,vai de capu meu ce speriata sunt..
    Imi pare rau ... dar nu iti pierde increderea puiul tau va fi bine ... cat despre atele, nu stiu ce sa zic ... cat despre pantofiori, uneori nu marca da calitatea ... din pacate ... sau poate din cauza platfusului pantofiorii aceia nu erau potriviti puiului tau ... Acum ma gandeam ca poate are dureri din cauza platfusului si nu a degetaselor. Multa sanatate.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari