Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mireloasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    2

Postare Consumati Flavonoide? Dati copiilor Flavon kids ?

ati dat copiilor flavonoide ? flavon kids pentru imunitate

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    Am cautat produsul, nu stiam ce este, am vazut ca este un concentrat de pigmenti vegetali pentru copii, un supliment alimentar cu continut bogat in antioxidanti. Un borcanel de 240 g echivaleaza cu 35-40 kg de fructe.
    Nu le-am dat fetelor mele produsul - se intelege din moment ce nu stiam ce este - dar nici nu cred ca este o solutie, mai ales acum cand s-au copt si se vor coace atat de multe fructe. Poate peste iarna, cand sunt mai putine fructe (desi si atunci sunt citrice) sa fie o varianta, dar acum prefer sa le dau sa manance fructe.

Floricica Nou Venita mireloasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    2
    crezi ca reusesti sa le dai mura neagra, catina alba, afina neagra, sfecla rosie, coacaza neagra .............

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    Citat Postat de mireloasa Vezi mesajul
    crezi ca reusesti sa le dai mura neagra, catina alba, afina neagra, sfecla rosie, coacaza neagra .............
    Da, mure si afine reusesc sa le dau. Si sfecla rosie. Nu stau la fel de bine cu catina alba si coacazele, dar sper sa pot suplimenta flavonoidele si vitamina C din alte fructe...

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Buna incercare...
    Nu stiu despre produs si nici nu caut, chiar este musai sa-i indopam cu suplimente? Eu nu le-am dat copiilor niciun fel de astfel de produse, nici vitamine, nici tratamente pentru imunitate si sunt bine mersi!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    urmeaza sa ne spui de unde il putem lua, nu?

Floricica Nou Venita laviniapopescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2011
    Postari in forum
    13
    Mure negre avem la bunici,sfecla rosie la noi,catina alba chiar am vazut in piata!

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    destul de scump 240 g in jur de 200 roni......mda poate doamna il da mai ieftin

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari