Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Al meu e prea mic sa refuze il scot si nu zice nimic cred ca nu apuca sa stie ce se intampla,in schimb daca ii pun caciulita dupa ce ii fac baie e taraboi mare,dar mare rau!

Floricica Nou Venita bebellino's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2011
    Postari in forum
    281
    Bebelino nu a avut niciodata probleme cu baia. Cand era bebelus, insa, problema era cu imbracatul de dupa baie. Urla ca din gura de sarpe. Trebuia ca tatal lui sa cante, sa danseze, sa faca in toate felurile ca sa ii distraga atentia. Dar a trecut si asta. Baia insa si, chiar spalatul pe dinti au fost intotdeauna o placere. Chiar si spalatul pe cap este super ok. Ii pun dusul pe cap, iar el isi tine mainile la ochi si ne clatim parul

Floricica Nou Venita burzaanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2009
    Postari in forum
    38
    si noi am inceput sa avem probleme, fetitei mele i-a placut mereu la baie dar acum nu mai vrea nici cum
    foarte greu e sa o convingem sa faca baie

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    N-avem probleme cu baia, dar nici la inceput.In schimb, dupa baie, cand erau f mici, era chinul de pe lume.Urlau de parca-i taiam.Stersul urechilor era chinul suprem.Se inroseau la fata de atata urlat.Oricat de repede ma miscam, nu era suficient de repede.Acum, cand mi-aduc aminte, zambesc, dar atunci....vai de viata si nervii mei.
    Pentru Rares si acum stersul urechilor nu este tocmai momentul lui preferat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari