Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice lorykyka's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2009
    Postari in forum
    515
    fetitei mele i este frica de copii..de ce???cum in fiecare zi ies cu fetita mea pe afara,ma duc pe la o vecina(fiind singura ce are 3 fete mai de versta lu antonia.fata cea mica de 1ani8luni o bruscheaza,o impinge pe antonia pur si simplu.anto se sperie incepe sa planga si ma trege de haine disperata so iau in brate.astazi anto era fff bucuroasa si a venit fetita si a inpinso pe anto cu amandoua mainile.de fiecare data cand se apropie de ea anto incepe sa plange pt ca stie ca o impinge...culmea e ca se sperie si de alti copii pt ca ea crede ca si acei copii o imping...

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    lory,incearca sa o imprietenesti si cu alti copilasi,dar ori mai mici ca ea,ori de odata cu ea,ca sa nu mai simta frica de ei,ea avand impresia ca daca fetitza aia a impins-o ,toti o vor impinge la un moment dat si ai sa vezi ca cu cei de odata cu ea se va intelege mai bine,ne mai avand frica de ei.eu asa te sfatuiesc si stai deoparte de copiii agresivi o perioada.

Floricica Novice lorykyka's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2009
    Postari in forum
    515
    ??????????????

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari