Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime biluta's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    Bine ati vanit in casutza noua! ! ! ! ! ! ! Va astept cu drag la discutzii. Sa avem spor! Urez tuturor copiilor multaaa sanatate si mamicilor o privamara cat mai insorita si un 8 martie cat mai fericit! La multi ani! [floare galbena][floare galbena]
    ps:nu merg florile pe photobuchet:((((

Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078

Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    Mami Andreea- 6 martie (andreeacta) – bebe Rares – nascut in 2 iunie la Constanta

Mama Liliana- 10 decembrie (istratliliana) – bebe Ariana – nascuta in 11 iunie la Bacau

Mami Otilia-17 iunie (deutzania) – bebe Andreea Camelia – nascuta in 12 iunie la Bucuresti

Mami Ioana- 7mai (ioana07) – bebe Patricia Stefania – nascuta in 13 iunie la Iasi

Mami Lidivina- 21 martie (lidivina) – bebe Claudia – nascuta in 15 iunie la Mallorca

Mami Anca- 24 ianuarie (ancam) – bebe Adriana – nascuta in 18 iunie la Arad

Mami irina- 8 decembrie (irede) – bebe Selena – nascuta in 19 iunie la Iasi

Mami Delia- 1 iunie (delya) – bebe David Alexandru – nascut in 25 iunie la Constanta

Mami Mirela- 20 august (mire83) – bebe Denis Andrei – nascut in 30 iunie la Braila

Mami Diana- 7 ianuarie (dyxy20) – bebe Stefania Rebeca – nascuta in 30 iunie la Pitesti

Mami Alina- 17 aprilie (alinna) – bebe Bogdan – nascut in 2 iulie la Arad

Mami Valentina – 14 iulie ( lulus) – bebe Darius – nascut in 7 iulie la Constanta

Mami Alina- 21 septembrie (alina_popa_aly) – bebe Gabriel –nascut in 9 iulie la Ocna Mures

Mami Gabriela- 6 aprilie (gabrielaene) – bebe Matei – nascut in 11 iulie la Bucuresti

Mami Catalina- 8 martie (ioanabebe) – bebe Ioana Natalia – nascuta in 17 iulie la Bucuresti

Mami Rodica- 27 iulie (rodhos) – bebe Stefan – nascut in 18 iulie in Bistrita

Mami Andreea – 19 august (biluta) – bebe Andra – nascuta in 23 iulie la Onesti

Mami Ruxandra- 22 iunie (ruxxa) – bebe Mara Bianca – nascuta in 26 iulie la Bucuresti

Mami Cristina-15 aprilie (christinact) – bebe Darius Andrei – nascut in 29 iulie la Constanta

Mama Magda -13 decembrie (maghi02) – bebe Maia – nascuta in 2 august la Baia Mare

Mami Raluca -17 septembrie (ralukacernea) – bebe Victor Andrei – nascut in 7 august la Turda

Mami Gabriela -21 august (ellla) – bebe Robert Andrei – nascut in 21 august la Pitesti

Mami Monica-21 septembrie (monica82) – bebe Maria Roxana – nascuta in 21 august la Constanta

Mami Nicoleta -24 aprilie (cocolino12) – bebe Sofia – nascuta in 21 august la Bucuresti

Mami Cornelia -26 aprilie (coria) – bebe Corina Maria – nascuta in 27 august la Satu Mare
    SA NE TRAIASCA SI SA FIE SANATOSI!!

Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    Cu drag pt voi:
    photobucket
    ps:sz poza ca e micutza. . . (cand se vede,cand nu:(((((((. . . . )

Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    imi merge ffff greu netul,nu stiu ce are:(imi cade mereu:(cred ca ma las bagubasa de butonat si iesim afara:D

Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    O zi cat mai frumoasa! Bye-bye!

Floricica Debutanta ioana07's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.12.2008
    Postari in forum
    1.038
    Fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale!

Floricica Cu Vechime simo30's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    6.411
    buna fetelor.am depasit cu brio cap .13.hihihihi.

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    da Simo, si am intrat in primavara cu un nou capitol...dar suntem vorbarete rau:)...haideti la cafea:

cafea Pictures, Images and Photos

Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    bun gasit in capitol nou. Multumim Andreea ca-ti faci timp sa innoiesti mereu casuta cand ajungem la nr. maxim de pagini.

hug Pictures, Images and Photos

Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    noi am fost pe afara vreo ora jumate, desi e cu nasu-n pioneza:(
    I-am luat o minge si a fost foarte incantat. A fugit sa dea "gol" de a obosit mingea smile Pictures, Images and Photos

Isi tot dadea caciulita jos si eu cu lupte de convingere dupa el s-o tina pe cap:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari