Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Buna, mamici din Prahova. Am vazut ca nu exista un club al prahovencelor si am zis ca ar fi bine sa deschid unul ca sa ne cunoastem mai bine.

Eu sunt o mamica de baietel, Vlad Stefan, de un an si 4 luni si sunt din orasul Baicoi.

Astept prahovence...

Floricica Nou Venita magdutza1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2008
    Postari in forum
    1
    BUNA .SUNT O MAMICA DIN PLOIESTI,AM UN BAIETEL DE 2 ANI SI 2 LUNI.ESTE BUNA IDEEA TA CU ACEST CLUB.VA PUP

Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Buna, magdutza! Sa-ti traiasca baietelul si te astept sa stam de vorba. Poate mai vin si alte mamici.
    Pupici si o zi frumoasa!

Floricica Avansata gsoema's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    1.763
    Buna fetelor!sint mami de George-Sebastian,puiut nebunatic de aproape 2 ani,sint as medical la Ambulanta si in acelasi timp Aspiranta la bb 2.(am pierdut o sarcina in luna mai)pt care voi suferi mult timp!!!!!!!!!va pup si as dori sa aflu de la voi daca stiti vreun camin sau cresa,tb sa incep munca si bona nu gasesc!!!!!!!!!!!Denis pericol public!!!!!!!vrea cu multi copii sau cu mami!!!!!!!!! Suntem nascuti pe 23 august 2006!

Floricica Nou Venita arriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    buna! si eu sunt o mamica de doua fetite minunate de un an si o luna din Breaza. ma bucur sa avem un club al nostru!
    va pup!

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    buna!su sunt din ploiesti si am 2 fete.imi pare rau ca am decoperit topicul atat de tarziu dar sper sa-l invioram putin!pup mamicile si copilasii!

Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Buna, fetele!
    Va astept la discutii, vorba ta, Roby, poate invioram topicul...
    Cat au fetitele tale?

Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    buna!cea mare are aproape 15 ani iar ce mica 1 an.poate ne facem putin timp sa mai vb si noi asa ca prahovencele!

Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    De ce nu, Roby! Mi-ar face placere!
    Sa-ti traiasca fetele!
    Eu am mai scris mai sus, am un baietel de aproape doi anisori, ii implineste in martie, pe 5, cand o sa ma intorc si la serviciu... de abia astept, dar am inima stransa cand ma gandesc ca o sa stau departe de el aproape 9 ore pe zi... e, o sa ma obisnuiesc eu.
    Sper sa intri sa mai vorbim.
    O zi superba!

Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    buna claudia!sa-ti traiasca pustiul,e un dulce!wow incepi munca!il lasi cu cineva apropiat sau la cresa?
    banuiesc ca iti va fi f greu mai ales in primele zile,dar vorba ta,te obisnuiesti.o seara placuta!mai vb.

Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Multumesc frumos, Roby! Il las cu socra mea, este destul de bine, sta in casa lui, lui o sa-i fie usor...
    O zi frumoasa!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari