Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386

Jucariile de plus

Buna seara mamicilor.
    Vreau sa ii spal plusurile lu` Maxiii .. dar nu stiu cum ! Cele mici si care nu au muzicute prin ele sa se strice le bag in masina de spalat, dar are cateva printre care si un iepure mai mare ca el pe care habar n-am cum sa le spal ! :D Imi puteti da idei ? Iepurele asta nu pot sa-l ud prea tare ca nu am unde sa il pun la uscat si i s-a cam ingalbenit blanita.

Floricica Nou Venita ioana70's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.03.2014
    Postari in forum
    1
    Eu zic sa inlocuiesti jucariile de plus cu jucariile lego educative pentru copii.Bunamamicilor ,vreau sa va prezint niste detalii care sper sa va ajute inachizitionarea de jucarii pentru copilasii dumneavoastra la preturi accesibilepentru orice buzunar si calitative din toate punctele de vedere.Am cautat indiverse magazine jucarii educativepentru a-i spori educatia si o buna cunoastere a unor lucruri noi si am gasitin cele din urma oferta cea mai buna din toate la o firma specializata inaceste jucarii lego Enlighten .Am fost foarte surprinsa de acestejucarii dar si de calitatea lor de aceea nu am stat pe ganduri si am siachizitionat jucarii de curse enlighten de la seria racers si jucarii cutrenuri Enlighten de la seria train,aceste jucarii puteti sa le vizionati dacasunteti interesati pe www.intelectbrick.ro.Copilasul meu adora aceste tipuri de jucarii cand le vede e cel mai fericit.

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Mai Ioana mai, in afara de faptul ca reclama ta este interzisa pe acest forum, mai esti si offtopic pe deasupra! Mami lui Maxi nu a spus nimic cum ca ar vrea sa schimbe jucariile, ca o intereseaza vreun tip de jucarie educativa in acest moment, vrea sa stie cum sa spele plusurile pe care le are deja. E prea complicat textul si nu ai inteles ce intreaba?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari