Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bybyta's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2010
    Postari in forum
    11

Nelamurit La cresa la 1 an

Cine a dus copilul la cresa de la varsta de 1 an? Va rog sa imi dati un sfat la ce cresa ati dus voi puiul vostru? Eu caut cresa paticulara prin sectorul 6. Cum ati procedat?

Floricica Cu Vechime doxy_w's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    9.395
    Eu am dus copilul la un an si opt luni la cresa privata in Iasi. Am fost multumita. Copilul meu e ceva mai dezghetat si s-a integrat foarte repede. L-am lasat la program prelungit inca din a doua zi.
    Nu stiu ce sa zic de varsta de un an. Sunt crese care accepta si bebei asa de mici. Puiul tau merge? De hranit oricum ii hranesc ele. Succes!

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    Citat Postat de bybyta Vezi mesajul
    Cine a dus copilul la cresa de la varsta de 1 an? Va rog sa imi dati un sfat la ce cresa ati dus voi puiul vostru? Eu caut cresa paticulara prin sectorul 6. Cum ati procedat?
    eu l-am dus prima data pe cel mic la varsta de 9 luni.....s-a acomodat f repede mai ales tinand cont de faptul ca il alaptam......la doar o saptamana de cand il duceam a ramas la program continuat....eu mergeam la munca.....de la 7.30 pana la 17.00 ..........
    Diferenta e ca noi nu locuim in tara si cel putin educatoarele de aici au fost f atente la nevoile celor mici......dar la fel de bune pot fi si cele de acasa.......trebuie doar sa incerci....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari