Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita aurasumeu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    192
    fetita mea este la cresa de un an si a facut deja varicela.ce boli ar mai putea lua dragi mamici???astept sa vorbim

[pupici]

Guest
    Tuse si raceli la greu
    Sau chiar paduchi, baiatul mi-a venit acasa pe cand era in grupa mare cu asa ceva prin par, noroc ca fiind baiat i-am eradicat repede si nu s-au extins si pe la alti membri ai familiei.
    In colectivitate totul e posibil.
    Noi de varicela am scapat, mi-a facut baiatul la gradinita si imediat la o saptamana a luat si surioara bubitele.
    Deocamdata prin astea am trecut, nu mai astept altele
    Cred ca datorita vaccinarilor vor fi scutiti de 'bolile copilariei', nu mai trec prin ele cum treceam noi in copilarie.

Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    192
    cel mai grav este ca acum a revenit tbc-ul si sincer imi este frica de asta.

Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    192
    sa dus jumatate de vacanta mai avem putin si eva merge la gradi sa speram ca o sa fie bine.

Floricica Nou Venita puiutz.puisor's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    2
    Buna ziua mamici... azi am inceput varsatul de vant... in afara de o mixtura mentolata care a prescris-o medicul de familie, voi ce ati mai folosit? Va rog sa ma ajutati cu un sfat... Ingerasul meu incepe la toamna scoala... Multumesc...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari