Ultimele discutii din forum
    deliuta_edy
    Guest
    Mamici de copilasi nascuti in acesti ani, va asteptam la discutii despre copii nostri!

deliuta_edy
    Guest
    Buna !
    Eu am un baietel nascut in 2004, e nascut pe 4 ianuarie . El este speranta mea, il iubesc nespus de mult . A fost un dar de la D-zeu. Va astept si eu, pe voi, mamici cu copii de diferite varste, sa facem cunostiinta si sa mai schimbam ceva vorbe .
    V-am pupat !

deliuta_edy
    Guest
    Pun un silde cu micutul meu, ca,momentan, nu stiu sa pun poze:

Floricica Nou Venita babybomm25's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    4
    Http://www. Slide. Com/mscd? Bnc=bnc&pxcid=c8-oddd0yh4iwnawasudg2kpliyiarjhplktyoosytrjhstulnuleb2cilvl3dgu&nc=1

ceau si ingerasul meu s-a nascut in 2008 15 decembrie.

Floricica Nou Venita babybomm25's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    4

deliuta_edy
    Guest
    Buna! ! ! Nu se vede slide-ul, nu stiu de ce. Sa-ti traiasca puitul, e un frumusel! Pupam mami si ingerasul sau!

deliuta_edy
    Guest
    Iti place slide-ul meu?

deliuta_edy
    Guest
    Auu!! Foarte frumos e si slide-ul tau !!!
    Felicitari !
    Sunt foarte frumoase pozele !

deliuta_edy
    Guest
    Baby, ce iti face piticul ?

Floricica Nou Venita amar's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2010
    Postari in forum
    24
    Buna.si eu am o fetita nascuta in 2oo6 februarie 28.Vreau sa va spun ca ea este totul pt.mine.Desi are sindrom down ,( in felul in care se comporta nu ai zice ca are.)o iubim si o rasfatam cit putem.Ne comportam normal,nu este nici-un chin pe noi .este ca si cum nu ar avea s d .

deliuta_edy
    Guest
    Buna, amar! Sa-ti traiasca minunea! Stai linistita, e bine ca o ai si ca e langa tine! M abucur ca totul e bine. Ce iti face acum printesa? Pup.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari