Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita lauradavid's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.10.2009
    Postari in forum
    1

Dispar copiii

Ati vazut ca in ultima vreme tot dispar copiii? Eu sunt putin disperata cand ies cu Daria afara, stau cu ochii pe ea mereu. Acum ca a inceput sa mearga alearga in toate partile si trebuie sa ma tin dupa ea. Ma gandesc ca vom ajune si noi ca afara sa ne dispara copiii. Voua nu va e teama?

Floricica Nou Venita alexa11's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2009
    Postari in forum
    11
    PE LA MINE PRIN JONA NU DISPAR CI CHIAR APAR UNUL CATE UNUL LUNA DE LUNA.PE STRADA MEA SUNT CEL PUTI 30 DE COPII PANA IN 2ANI.EU CRED CA MAI DEPINDE SI DE ZONA.

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    da, la mine au aparut o gramada de copilasi, iar eu ma bucur ca o sa aibe baiatul meu cu cine sa se joace afara

Floricica Nou Venita alessika's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149
    nu este adevarat zvonul asta a zis si la stiri sa nu intram in panica ca nu-i adevarat ,cineva a impanzit acest zvon care nu-i adevarat iar cand o sa il prinda ii face dosar penal,asa ca stati fara griji si mie mi-a fost treama cu fetita dar sunt aberati

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    sunt niste mari tampenii. de ce nu vine cineva cu un caz concret ? toata lumea stie pe cineva care stie pe cineva....si tot asa. dar nimeni nu poate nominaliza un caz concret
    plus ca recoltarea de organe ( cum tot apare in zvonurile astea ) nu e ceva la indemana oricui. dupa ce ca tb recoltate in anumite conditii care sa zicem ca s-ar putea realiza, apoi mai este partea cu compatibilitatea care tb sa fie perfecta. plus ca odata recoltate ai doar cateva ore la dispozitie sa le si "asiguri" cuiva.

Floricica Avansata mire.t's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.765
    ma asteptam sa se deschida si un astfel de topic
    am mai primit si eu ceva atentionari pe mess-balarii-dupa parerea mea
    si apoi ca sa recoltezi ceva organe-e mai dificil-trebuie facuta treaba intr-un spital-dupa mintea mea
    doar nu il macelareste pe strada si unde mai pui ca mesaju era ceva de genu "dupa cateva zile ,copilul ar fi reaparut in acelasi loc cu un biletel ca i-a fost scos nu-stiu ce organ" ,pai copilu ala n-are nevoie de spitalizare-nu numa de "cateva zile"..sa se refaca,nu? wtf?? adica chiar e la mintea cocosului ca sunt doar balarii !

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Am fost si eu avertizata la un mom. dat de o colega in privinta asta. N-am crezut pentru ca mi s-a parut prea trasa de par, insa nu ma mir sa dispara copii din cu totul alte motive decat cele expuse!

lna
    lna este offline.
    Floricica Novice lna's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2011
    Postari in forum
    561
    Am o intrebare care ma macina de ceva vreme...de ce se tot cauta isterizarea in masa a populatiei. Ba e-coli, ba cutremure devastatoare, ba vine sfarsitul lumii, ba vine gripa pisicilor, iar acum dispar copii. Cine are de castigat din crearea unor factori stres...oricum viata este f grea si fara sa ne facem griji, mai nou ca dispar copii. Apoi cu recoltarea de organe treaba nu sta chiar asa usor, la fel cum au spus si celelate fete, nu iei un rinichi de la un copil, il pui intr-o sacosa si apoi il vinzi la piata. Cred ca ne uitam la prea multe filme!

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    am ajuns acum acasa si mi-a zis mama ca a fost in parc cu baiatu si era isterie generala, mai sa o ia la bataie o baba nebuna ca domne de ce nu crede ca e adev ca a vazut ea si la OTV aseara. dupa parerea mea asta nici nu poate fi numit post de tv, ci loc de barfa proasta, de adunare organizata a unor psihopati

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    a, si tot la tv auzeam cum domne a disparut nu stiu ce copil si l-au adus inapoi dupa cateva zile si DUPA 2 SAPT !!! au constata ca ii lipseste un rinichi. ma lasi ! e la mintea cocosului. acu care dintre voi Doamne fereste, sa fie in situatia asta, dupa ce isi gaseste copilul ii ia 2 sapt sa vada ca ii lipseste un organ !!!!! balarii

Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    si acu sa gandesc ca un infractor nenorocit, pai daca tot fur un copil pt organe, ma rezum la un rinichi si gata ?! nu frate, macar si o bucata de ficat ceva, ca vorba aia cu un ficat intreg rezolv 2 cazuri ! ( medical vorbind )

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari