Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926

Despre noi femeile 2

Nu ca as fi o sfioasa sau ca relatia cu sotul nu e una dezghetata, insa am un subiect tabu de discutat. Trageti 'gaze'/partzuri/basini(dupa sfiala fiecaruia) de fata cu sotul?

Eu una nu..tine de bunul simt dpv meu. Insa am auzit de persoane care nu se sfiesc sa se 'elibereze' de povara oricum si oriunde.
    La unele popoare e si normal sa se intample, chiar si la masa, "pe principiul de ce sa facem rau stomacului", as adauga eu "stomacului meu, ca pe al altora il pot intoarce pe dos".

Va astept la pareri...fara sa aruncati cu rosii! :))

Floricica Novice nalexandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2011
    Postari in forum
    396

Foarte interesant

ce aveti fetelor azi?cred ca noaptea i se intampla oricui fara sa si dea seama!!!pana la urma depinde de fiecare si cat de mult isi permit sa glumeasca!!!
    tare ar fi sa se intampla asa ceva nu de fata cu sotii ci cu soacrele

ANDREEA_23
    Guest
    asta tine de bun simt.ce daca e sotul in prejma sau oricine altcineva nu cred ca e tocmai ok dar acum fiecare stie mai bine ce si cum. dar totusi e urat indiferent ca esti femeie sau barbat

lorito
    Guest
    Tot din seria asta: va scarpinati in nas de fata cu sotul?
    va suflati nasul de fata cu el?
    daca sotul este la dush, intrati la baie peste el ca sa folositi toaleta?
    ontopic: da!
    Modificata de lorito; 19.03.2011 la 18:38:55. Motiv: completare

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Pai Lori...nu ma duc la buda peste el, nici el peste mine.
    Suflatul mucilor o fac in prezenta lui....ca m prind o viroza ceva...nu e in puterea mea.
    Scarpinatul in nas sau mancatul mucozitatilor..nu o practic....asta tot completare on topic!:)))

lorito
    Guest
    eu am 2 bai, nu am problema aia, dar ziceam asa, ca vad ca se practica pudoarea :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari