Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta michelle2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691
    Vand premergator Chicco DJ Baby Walker cu jucarie detasabila, ideal de la 6-12 luni, stare foarte buna de functionare, foarte putin folosit.

Poate fi reglat pe 3 nivele, in functie de inaltimea copilului.

Spatarul este rigid pentru a asigura un suport mai bun pentru spatele bebelusului.

Jucaria prezinta diverse activitati ce stimuleaza dezvoltarea capacitatilor vizuale, auditive si de coordonare ale copilului (clape luminate de pian cu 3 tipuri de sunete:voci de animalute,sunet de pian si diverse melodii).

Premergatorul are doua roti in spate si doua pivotante in fata plus 6 piedici speciale pentru a preveni rasturnarea premergatorului.

Se poate folosi si ca scaun de masa.

Dimensiuni deschis: 66 x 79 x 51/47 cm, dimensiuni strans: 79 x 24 cm.

Pret 150 Ron.

Imagine in album

Floricica Nou Venita cristina-codlea's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2008
    Postari in forum
    59
    Buna, as vrea sa cumpar eu premergatorul, nu mai lasi nimic din pret?
    Cum pot intra in posesia lui eu fiind din Brasov? Imi poti scrie mai multe amanunte pe adresa cristinamariaciomaga@yahoo.com. Astept raspuns

Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691
    Premergatorul a fost folosit cel mult o luna, e ca si nou, iar pretul de magazin este de 240 ron, vezi link-ul de unde l-am cuparat:
    http://www.chicbebe.ro/products/252-premergatoare_si_saritoare/4028-chicco_premergator_dj_baby.mbs
    Eu zic ca pretul e rezonabil...iar daca ai drum prin Bucuresti curand, ti-l opresc cu mare drag!

Membru inregistrat la
    03.11.2008
    Postari in forum
    59
    Eu nu am drum prin Bucuresti, dar exista posibilitatea sa mi-l trimiti prin posta. Am mare nevoie de el, te rog sa ma ajuti....Datele mele ti le pot da daca imi trimiti un mail pe adresa care ti-am dat-o.

Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691
    In principiu as putea sa ti-l trimit, insa saptamana asta nu ajung la Posta si apoi trebuie sa fac rost de o cutie mai mare...
    Daca poti astepta pana saptamana viitoare si nu se vinde pana atunci, "batem palma"
    E ok?

Membru inregistrat la
    03.11.2008
    Postari in forum
    59
    Pot astepta pana saptamana viitoare, nu e nici o problema. Te rog sa nu-l vinzi ca-l cumpar eu.

Membru inregistrat la
    28.09.2008
    Postari in forum
    691

Premergator vandut.
    Subiectul se poate inchide.

Cristina, vorbim pe mail.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari