Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita happy.baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94

Vand patut din lemn, plus carusel, pernute protective si laterale de protectie.

patutul este in stare excelenta, are o parte laterala care se pliaza, pentru a fi mai usor mamicilor care au bebelusi micuti, sa nu fie nevoite sa se aplece. este totodata o metoda perfecta pentru a invata bebelusul sa mearga, fetita mea asa a invatat. cu ajutorul gratiilor din lemn, se ridica si mergea usor usor, pana a prins mersul corect :)

il dau la pachet cu un carusel superb de la prenatal, in stare perfecta, are un sistem de prindere special, il puteti muta in orice parte doriti.

mai am si 5 pernute protective, care le puteti pune pe lateralul saltelei principale, pentru ca atunci cand se invart copiii sa nu se loveasca la cap sau in alte parti ale corpului.

mai am si laterale de protectie, care se leaga, sau se prind de barele patului, pentru a proteja copilul de lumina, de curentul din casa sau de multe altele.

totodata dau si un set de asternut special pentru patut in plus fata de cel care il are deja pe el.

pentru mai multe detalii va astept pe mail justcrazy_20@yahoo.com sau la telefon 0747940400
    nu am reusit sa pun toate pozele care le am in attach, nu stiu care este problema. daca vreti sa le vedeti, va rog sa ma contactati pe mail/messenger justcrazy_20

pupici pentru cei mici !
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    Am uitat sa mentionez... Pretul este 300 ron ...

Pretul este pentru ceea ce am mentionat ca are....

Va astept la cumparaturi...

Totodata, am si un premergator de vanzare,,, si cateva jucarii.... Daca va intereseaza, va astept...

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    Reducere la 250 ron, pachet complet !!!!!!!!!!!

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    ************ Valabil **************

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    *********** valabil in continuare************

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    **********valabil********

up

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    ********** Valabil in continuare ***************

Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    Mega reducere de pret !!!!!!!!!!!!!!!

De la 300 ron, il las la 200 !!!!!!!!!!!!!! Cu toate accesoriile mentionate!!!!!!!!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari