Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancune's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    am vrut sa fac un bine si uite cu ce ma aleg, tot eu sunt aia acuzata
    asa imi trebuie, vorba aia: daca te bagi in tarate te mananca porcii
    draga kristall, stiu si eu ca exista un Dumnezeu, nu trebuie sa imi tot aduci tu aminte, eu am spus ca vinzi haine murdare si rupte, pot sa iti fac si cateva poze la cele pe care le am si acum in balcon ca sa le vada toata lumea dar probabil ca vei nega ca sunt ale tale, am argumentat ceea ce am afirmat, tu ai venit cu jigniri de genul de genul sunt grasa si miloaga, care nu prea vad ce legatura au subiectul....asa ca ala a fost momentul in care am trecut de la acuze la ignorare

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    cred ca discutia a degenerat rau. orice ati spune acum, jignirile au fost aduse de ambele parti. incheiati subiectul, doamnelor.
    si eu am cumparat hainute, diverse chestii pentru bebe si am considerat ca imi asum un risc. am fost foarte multumita de unele, mai putin multumita de altele dar nu as jigni pe nimeni chiar daca nu imi convine.
    cred ca singurul lucru pe care l-as face, daca as fi cu totul dezamagita de o persoana de la care cumpar, as posta pm pentru persoana/ persoanele care doresc sa cumpere de la acea sursa.

Floricica Nou Venita krisstall's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    http://www.copilul.ro/forum_Super_oferta_Marsupiu_nou_40_LEI_12508.html
    nou nu....ai primit unul....?de la cine? de la krisstal ...nu?

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    te rog sa pui poze,m-as mira....

Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    nu, am cumparat un marsupiu nou de la tipa din suceava care vindea totul ca se muta din tara, scoobylin, iti poate confirma

Membru inregistrat la
    28.06.2009
    Postari in forum
    226
    revin cu poze imediat

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Wow, de cand s-o deschis subiectul ma asteptam ca iese cu galagie............iarmaroc.

Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    eu am cumparat de la mamideveve si am fost super multumita de calitatea produselor .aratau ca noi erau curate si pe deasupra am primit si un bonus.
    am mai cumparat si o pereche de papucei de la adrianaparaschiv care aratau si ei impecabili.
    cumparati de la ele cu incredere!

Floricica Senior gratioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2007
    Postari in forum
    4.976
    fetelor, vreau sa va zic ca mi-am recuperat banii de la tipa din cj, luni i-am trimis ramburs pachetul pe care l-am primit de la ea...oricum e de pe Okazii, nu deaici...am o paguba de 10 lei(taxe postale), asta e :)
    eu cred in continuare ca topicul este necesar....

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    aha nu era de la mine...de ce nu ai specificat acolo...cand ti-am spus spor la vanzare.....ai recunoscut ca erau de la mine......hai cu poze!

Membru inregistrat la
    06.02.2009
    Postari in forum
    214
    zice-ai ca ai si aruncat.......altele le tii in balcon......deci nu recunosti ca ai vandut hainutele pe care ti le-am dat?am pus linkurile cu hainute de la mine...unde scrie clar vandut si rezervat......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari