Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405

sa nu va incurcati in paginile topicului anterior - avand in vedere ca s-au vandut mare parte din jucarii - postam aici ce a mai ramas

propuneti dvs. preturile - cine stie poate ca aveti noroc si vine Mos Craciun mai repede.[mosul cadou]

-multumim cumparatorilor si vizitatorilor-[imbratisarea]

se pot face comenzi si pe mess - robert10_11_2007

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    CAMION-BLUE BOX

Camion cu remorca ce poate fi detasata, aceasta se transforma intr-un banc de lucru si include unelte: suruburi, ciocan, piulita, bormasina din material de plastic usor, sunete de camion si lumini.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    PUPITRU-BLUE BOX

Copilul poate exersa primele desene pe tabla special prevazuta, sau se poate juca la diferite jocuri aplicate pe lateralele pupitrului, poate invata ceasul sau poate derula diverse imagini

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    FAMILIE DE PURCEI

Material plusat

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    FERMA-KIDDIELAND

Jucarie interactiva - sunete de animale, cantecele haioase

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    PELICAN FLAMAND-K’S KIDS

Contine un pelican din plastic si 4 jucarii, mecanismul din maner permite pelicanului sa miste aripile, sa deschida ciocul si sa inghita apa si jucariile, culori vii si atractive

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    LOCOMOTIVA- PLAYSKOOL

Jucaria este recomandata copiilor cu varsta de peste 9 luni. Jucaria scoate sunete de tren si canta. Are 4 moduri de joaca: mod stationar, mod miscare inainte si cu mingi, mod cu spatele in jos si mod sa se invarta pe pista.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    DINO - KOTA

Un minunat prieten preistoric, Dinozaurul Kota The Triceratops e pregatit sa-i tina companie copilului tau in aventura. Cu acest pui de dinozaur este foarte asemanator cu unul adevarat. Poate sa-si miste capul, coada si clipeste din pleoape. Kota e construit astfel in cat copii de 3 ani si peste pana la 27.3 kg pot sa stea pe spatele lui si sa-l calareasca.
    Numeroase efecte sonore ce includ muzica, racnet si alte sunete. Raspunde la vocea ta si la mangaieri cu ragete si alte efecte sonore, miscari ale ochilor, capului, gurii. Dupa ce bateriile sunt puse la locul lor rotiti butonul pe modul "Play" sau "Music" si incepe distractia. In modul "Music" sunt 4 teme sonore diferite. In modul "Play" sunt 10 senzori diferiti ce raspund comenzilor copilului tau.
    Necesita 6 baterii D
    Dimensiuni: 54.4 x 97.5 x 73.4 cm
    Varsta recomandata: 3-6 ani

Floricica Nou Venita nedelciu01's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2009
    Postari in forum
    297
    buna!45 ron pot sa ofer si eu pe ferma de animale!stiu ca e outin,dar poate ma aude mosul :)si face o surpriza fetitei mele...
    ms oricum,indiferent de raspuns,sunteti o dna tare fina...
    multa sanatate!

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    buna! eu zic sa mai astepte mosul vreo saptamana, doua [soseta de craciun 2]- ca poate cine stie gaseste un loz norocos...si apoi daca pana atunci nu se vinde inseamna ca o doriti tare mult si va fi a dvs.

am trimis pachetul dupa cum am mentionat in mess - cei de la posta au estimat ca s-ar putea sa ajunga luni.

[imbratisarea]

Floricica Nou Venita nedelciu01's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.07.2009
    Postari in forum
    297
    ms pt raspuns...asteptam,poate avem noroc!pupici!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari