Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ankad555's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2009
    Postari in forum
    7
    buna dragelor!!!!am o mare rugaminte la voi,care ma poate ajuta cu un carut de bebe?eu mai am 2 copilasi,si cam intr-o saptamana vine si si al treilea,am o situatie materiala cam precara si nu imi pot permite un carut.ceilalti 2 copii sant marisori,lucrusoarele lor le-am dat de mult unei prietene...daca aveti vreun carut si vreti sa il donati ...il accfept cu cea mai mare palcere!!!va multumesc din suflet!!!id meu de messenger este miky_anka.va multumesc!

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    as vrea sa va pot ajuta intr-un fel. din pacate nici eu nu am nascut inca asa ca nu am deocamdata lucrusoare de dat.
    pe un alt site este insa o persoana care tocmai a dat anunt ca doneaza ceva.
    o sa va dau un pm. sper sa nu se supere ca am procedat asa.

Floricica Nou Venita karmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2005
    Postari in forum
    142
    eu am un carucior sport de la bertoni picadilly...dar nu stiu daca te-ai putea ajuta cu el iarna...e bun vara, dar iarna, nu mi se pare suficient ....

Floricica Nou Venita ankad555's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2009
    Postari in forum
    7
    imi pare rau dar nu pot sa vad poza,dar nu stiu cum sa il iau tocmai din brasov,eu sant din bucuresti...:( dar va multumesc din suflet pt gest...multa sanatate...

Floricica Senior krissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2008
    Postari in forum
    3.803
    Buna. Din pacate nu te pot ajuta cu un carut, deoarece inca mai am nevoie. Daca vrei si crezi ca nu primesti din alta parte, te-as putea ajuta cu 2 sau 3 combinezoane de iarna pentru exterior (sau cum le-o zice la hainele alea in care intra copilul cu totul) sunt cam pentru 9 - 12 luni, dar cred k ti-ar fi utile in ianuarie februarie chiar dak sunt un pic mari. Asta daca vei avea fata pentru ca sunt roz.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari