Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ary7's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    buna mamici,caut sa cumpar*un scaunel de masa care sa aiba sezutul reglabil si spatarul la fel *si un premergator cu tavita detasabila si poate accesorii adecvate varstei de 8luni+,daca aveti cumva vreunul din acestea, la preturi rezonabile, va rog sa ma contactati.laurik_b@yahoo.com

Floricica Nou Venita yrynaruj's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2009
    Postari in forum
    190
    Am eu un premergator de la Chicco.Il dau cu 150 lei+plata transportului.Il avem de 5 luni.Este in garantie,este bine intretinut.Poza in album.jucaria este detasabila.Pretul este usor negociabil.

Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536
    buna mamici,caut sa cumpar*un scaunel de masa care sa aiba sezutul reglabil si spatarul la fel *si un premergator cu tavita detasabila si poate accesorii adecvate varstei de 8luni+,daca aveti cumva vreunul din acestea, la preturi rezonabile, va rog sa ma contactati.laurik_b@yahoo.com

Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    536

Floricica Nou Venita tama's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.04.2006
    Postari in forum
    145
    mai ese valabil anuntul? am eu unul, chippolino

Floricica Nou Venita ancaalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.02.2007
    Postari in forum
    137
    Buna! Noi aducem din ungaria produse second hand si noi pt bebei-de exemplu scaune de masa avem pe stoc de la 130 la 150 ron , cu spatarul fix dar am adus la comanda un top rider si un i rosii reglabile pe inaltime si spatar reglabil, doua tavite, la pretul; de 250 , respectiv 270 ron. Rotobil nu avem pe stoc dar daca esti interesata de oferta iti trimitem poze pe mail cu pretul la care ar veni produsele si te poti decide daca le vrei sau nu. E valabil si pt alte accesorii ( saritor , masuta de activitati sau premergator de impins, etc). Te rog contacteaza-ne pe mail : curtean1@yahoo. Com. Multumesc.

bam
    bam este offline.
    Floricica Novice bam's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2006
    Postari in forum
    458
    Am si eu un premergator de vanzare la 100 + taxe. Gasesti poza in album. E reglabil pe inaltime, 3 trepte, 4 frane, adica poate sta intr-un loc fara ca bebe sa plece, muzica si cateva jucarii deasupra.

Floricica Nou Venita musica's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2010
    Postari in forum
    70

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari