Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata mamafloricica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206

cumpar pat etajat pentru copii

caut pat etajat pentru camera copiilor. Sa fie din lemn sau din pal, sa fie ieftin si usor de folosit. astept oferte sau sugestii de unde pot cumpara. multumesc.

Floricica Nou Venita doublemom30's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2010
    Postari in forum
    152
    buna.eu am vazut paturi etajate din lemn la jisk,in real.sunt ieftine,bune nu stiu cat sunt,ca nu am cumparat.

Floricica Avansata alyna-ch's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2009
    Postari in forum
    1.664
    Buna!Scuze ca ma bag.
    Eu am luat paturi etajate ptr baietii si crede-ma nu as mai face greseala asta a doua oara.
    Sunt riscuri mari ,ptr copii,incomode ptr parinti.
    Sunt multe aspecte care lasa de dorit la aceste paturi.
    Daca nu ai spatiu poti opta ptr altfel de paturi ,tot suprapuse.Pot sa iti ofer poze si detalii ptr ce am optat noi.Alyna_choihna@yahoo.com

Floricica Nou Venita lorellayy's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2009
    Postari in forum
    201
    buna...de unde esti?
    am de vanzare pat etajat din pal..cu scara cu sertare depozitare, 2 saltele, huse pt saltele...600 lei(negociabil).Eu am 2 copii, 6 ani si 2 ani...eu sunt foartemultumita..doar ca nu mai vrea Codrin sa doarma in camera cu Diana si nu ne mai e util!eu sunt din Arges,patul l-am luat din Bucuresti...demontat l-am luat cu masina, un peugeot.
    Dai un semn daca te intereseaza!

Floricica Avansata mamafloricica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    2.206
    lorellayy, cred ca am vazut patutul tau pe okazii. cred ca te-am si intrebat de reducere si de aducere in bucuresti. iti multumesc pentru raspuns, ca si celorlalti, insa am gasit ceva pe okazii.
    Alyna, chiar ma intereseaza ce vrei sa imi zici; inca nu am luat patul, deci mai am timp sa ma razgandesc :) o sa te caut pe mess sau pe mail.
    doublemom, mi-a mai zis cineva de jisc, cred ca o sa merg sa vad despre ce e vorba.
    va multumesc pentru raspunsuri tuturor

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari