Ultimele discutii din forum
    Kaa
    Kaa este offline.
    Floricica Nou Venita Kaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2011
    Postari in forum
    7

Comenzi Marea Britanie

Comenzi de pe orice site din Marea Britanie.
    Comenzile sunt "luate" de cineva din Anglia, apoi sunt trimise in tara, in felul acesta taxele sunt mai ieftine.

Cost: produs(calculat la 5.5 lira) + transportul in Anglia(de cele mai multe ori e gratis) + costul in tara(in functie de volumul/kg produsului, insa de regula nu depaseste 20-30ron).

Pentru un cost mai amanuntit va rog sa-mi lasati link catre produsele care le doriti si locatia dvs, urmand ca eu sa va fac un pret pe toate si o data aproximativa de livrare.
    Haine in stoc pe -> Carstea Vlad | Facebook
    Cateva site-uri:

ebay.co.uk
    amazon.co.uk
    play.com
    republic.co.uk
    topman.co.uk
    asos.com
    next.co.uk
    jdsports.co.uk
    newlook.co.uk
    frenchconnection.com
    mandmdirect.com
    office.co.uk
    boardsportwarehouse.com
    bench.co.uk
    marksandspencer.com
    littlewoods.com
    fragrancedirect.co.uk
    fly53store.com
    gio-goi.com
    yoox.com
    xileclothing.com
    riverisland.com
    schuhstore.co.uk
    dorothyperkins.com
    newlook.co.uk
    cheapsmells.com
    allsaintsshop.co.uk
    peacocks.co.uk
    cloggs.co.uk
    firetrap.com

Bebelusi/Copii

mothercare.com
    babythings4u.co.uk
    kiddicare.com
    Modificata de Kaa; 17.02.2011 la 16:12:03.

Kaa
    Kaa este offline.
    Membru inregistrat la
    16.02.2011
    Postari in forum
    7
    Pentru ca sunt relativ nou pe forum si pentru ca probabil nu inspir incredere voi face comenzile cu plata la primire. De regula primele comenzi sunt cu plata in avans, dupa 4-5 comenzi de la aceeasi persoana pot oferi si cu plata la primire.

Pana mai "prindeti" incredere in mine se va plati la primirea coletului, insa cu cateva conditii:
    1. Doar in Bucuresti.
    2. Comenzi de maxim 150-200Ron

LE: Imi rezerv dreptul de a refuza persoanele ce nu imi inspira incredere(ex: noi venite in forum).
    O zi buna!
    Modificata de Kaa; 17.02.2011 la 15:32:29.

Floricica Nou Venita julie79's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.07.2009
    Postari in forum
    31
    Buna ziua!Va rog daca imi puteti spune,cat ma costa in total,doua seturi Angelcare Nappy Disposal System Refill Cassettes (Pack of 3): Amazon.co.uk: Baby ,si cam cand ar ajunge.Va multumesc!

Floricica Nou Venita vio2204's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2009
    Postari in forum
    122
    costul in tara(in functie de volumul/kg produsului, insa de regula nu depaseste 20-30ron) este pe produs sau pe colet? comisionul cat este? Multumesc

Floricica Nou Venita anna80's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2008
    Postari in forum
    128
    ceau de pe ebay as dori si eu un dvd cu desene animate, s-ar putea?jura.anna@yahoo.com

Kaa
    Kaa este offline.
    Membru inregistrat la
    16.02.2011
    Postari in forum
    7
    Citat Postat de julie79 Vezi mesajul
    Buna ziua!Va rog daca imi puteti spune,cat ma costa in total,doua seturi Angelcare Nappy Disposal System Refill Cassettes (Pack of 3): Amazon.co.uk: Baby ,si cam cand ar ajunge.Va multumesc!
    157Ron in Bucuresti
    Daca tipul din Londra il primeste pana pe 23.02.2011 ajunge in tara pe 03.02.2011.

Citat Postat de vio2204 Vezi mesajul
    costul in tara(in functie de volumul/kg produsului, insa de regula nu depaseste 20-30ron) este pe produs sau pe colet? comisionul cat este? Multumesc
    Este pe produs, lasati-mi link cu produsul care-l doriti pentru un cost mai amanuntit.

Citat Postat de anna80 Vezi mesajul
    ceau de pe ebay as dori si eu un dvd cu desene animate, s-ar putea?jura.anna@yahoo.com
    Da, se poate si de pe ebay.co.uk insa doar daca este produs "buy it now". Va rog sa-mi lasati produsul aici, pe Ym! nu pot tine evidenta la fel de bine si pot interveni eventuale neplaceri.

LE:

mothercare.com
    babythings4u.co.uk
    kiddicare.com
    Modificata de Kaa; 17.02.2011 la 16:11:16.

Floricica Nou Venita julie79's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.07.2009
    Postari in forum
    31
    E ok daca ajunge pana in Bucuresti la 157ron.Doresc sa le comandati(doua seturi Angelcare Nappy Disposal System Refill Cassettes (Pack of 3): Amazon.co.uk: Baby ).Adresa de livrarae:B-dul. Pipera,Nr 4C,Vila H12,Voluntari,Ilfov-Simona Petcu..Prin posta cu plata ramburs.Va multumesc

Floricica Avansata karlitutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2010
    Postari in forum
    2.020
    buna
    ma intereseaza pret final cu transport inclus la urmatoru produs Fifi 10 Inch Chainless Bike: Amazon.co.uk: Toys & Games
    multumesc frumos

Kaa
    Kaa este offline.
    Membru inregistrat la
    16.02.2011
    Postari in forum
    7
    Citat Postat de julie79 Vezi mesajul
    Au fost cumparat 2x angelcare. Daca cei de la amazon le livreaza pana pe 23 pe 3 martie le am acasa.

Citat Postat de karlitutza Vezi mesajul
    buna
    ma intereseaza pret final cu transport inclus la urmatoru produs Fifi 10 Inch Chainless Bike: Amazon.co.uk: Toys & Games
    multumesc frumos
    270ron in Bucuresti

Floricica Nou Venita aldeam's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.03.2009
    Postari in forum
    177
    buna,imi poti spune te rog daca imi poti aduce medicamentul asta si pretul final
    Azodyl Caps

Floricica Nou Venita niko22tm's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2009
    Postari in forum
    224
    buna as vrea un carucior care eeste pretul final va las messu meu niko23tm mersii

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari