Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita RamonaGabar's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2010
    Postari in forum
    43

Cel mai bun remediu impotriva colicilor - 100% natural - ColicCalm - GARANTAT

Anuntul nu mai e valabil, cele doua flacoane au fost vandute.

Vand doua flacoane de ColicCalm, cel mai bun remediu impotriva colicilor si cel mai apreciat pe toate forumurile din SUA. Produsul este 100% natural si are o eficienta demonstrata clinic de 95%. Nu are efecte adverse si nu provoaca dependenta.

Noi am cumparat 3 flacoane si le vindem pe cele doua care ne prisosesc, pentru ca Maria a scapat de colici. Daca vreti sa aflati mai multe si sa va convingeti ca intr-adevar functioneaza si care este principiul, vizitati site-ul: Colic Calm Gripe Water, Natural Relief of Infant Colic, Gas and Reflux
    Aici vedeti cum functioneaza: HowItWorks-Baby9

Le vindem cu pretul la care le-am cumparat. Am platit 266 de lei flacoanele plus 64 de lei vama. Deci 330 de lei. Vindem un flacon cu 110 lei si putem prezenta documentele doveditoare pentru platile facute. Nu incercam sa facem o afacere, vrem sa ajutam oameni care, ca si noi, nu vor sa-si vada micutii zvarcolindu-se. Nu negociem, e pretul la care le-am cumparat si, daca nu le cumpara nimeni, avem printre cunostinte bebei pe drum care le vor primi cadou.
    Modificata de RamonaGabar; 07.09.2010 la 21:03:58.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari