Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410

Foarte Bine caut lenjerie de patut cu winnie the pooh sau mickey mouse

caut lenjerie pentru patut cu personajele din desene mentionate in titlu, u dimensiunile pt un patut de 120/60 minim si care sa fie in stare foarte buna.

Floricica Debutanta antonioroby75's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    627
    Buna! Si eu am cumparat lenjerie cu Mickey Mouse de la o vanzatoare renumita de pe net. Eram incantata ca toata lumea o lauda. Doamne! Iese nu numai la spalat, ci si la purtat. Daca treci cu o cocolos de vata uscata pe ea se ia culoarea. Dupa doua spalari e de aruncat deja. Am mai dat si o gramada de bani. Sunt doar de expus, nu si practice. Pacat ca nu pot expune acum poze ca ti-as demonstra...
    Asa ca am preferat sa iau lenjerie din bumbac satinat, alba si brodata, de calitate. Se poate spala cu usurinta si arata la fel de bine peste timp. Am si acum una noua caci imi facusem stoc.

Floricica Nou Venita Adora's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2011
    Postari in forum
    10
    Lenjerie de pat Mickey Mouse sau Winnie gasesti la Lenjerie de pat. Lenjeriile sunt pentru paturi 90x200, sunt aduse din Anglia. Are si fiul meu si nu s-a decolorat deloc la spalare. Insa atentie la spalat: se spala la 40 de grade!

lenjerie pat Mickey..jpgPretul este de 109 RON, livrarea costa 12 lei prin posta. Anunta-ma daca te intereseaza!

Este un model tare dragut, avem si alte produse cu care se asorteaza.

Membru inregistrat la
    02.06.2011
    Postari in forum
    10
    Uite un model "junior" cu Winnie de 120cm x 150cm, poate se potriveste mai bine cu un patut mai mic. Acest model nu se gaseste pe site, dar pot sa-l comand. Acesta ar costa 115 Ron + 12 Ron livrarea.

winnie junior..jpg

Membru inregistrat la
    02.06.2011
    Postari in forum
    10
    Am uitat sa mentionez care site ... Decocam ;)

Floricica Avansata alyna-ch's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2009
    Postari in forum
    1.664
    Buna!Eu am avut lenjerii de patut cu whinie,nemtesti,100%bumbac-super calitate.
    Folosim si noi,nu ies la spalat si nici nu se decoloreaza in timp.
    Pretul 55lei,momentan nu mai am dar vor mai fii.Daca vrei cu alte personaje decat cele mentionate,detalii in link.
    https://picasaweb.google.com/micdarsic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari