Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita babymouse's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2008
    Postari in forum
    47

Foarte Bine Aptamil sau Milumil??

Care este mai bun laptele Aptamil sau Milumil?
    Bebelusul vostru ce lapte prefera?

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna, dar de ce trebuie sa alegi intre astea doua? eu ii dau fetite humanna acum are 1 an si o luna si ii dau in continuare eu i-am dat dupa o luna de la nastere ca nu am putut alapta mai mult nu am avut lapte . la inceput i-am dat milumil dar nu l-a acceptat si am trecut pe humanna.acum la 1 an si o luna avem 11 kg si 83 cm. am doua prietene care dau la copii milumil si stiu ca este f bun dar de aptamil nu stiu nimic.

Floricica Nou Venita AlliNa25's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2010
    Postari in forum
    15
    Buna dimineatza.Eu i`am dat fetitei mele de la 1 luna jum Aptamil,si ia placut.A luat in greutate f bine.Am nascut`o la 3.220 kg ..la 9 luni a avut 10.100 kg.Acum la 10 luni o sa aflu sapt. viitoare cat a pus intr`o luna:). Mie mi`a recomandat medicul Aptamil,si sunt multumita de alegerea facuta.
    Sanatate la bebe si tie :)

Floricica Nou Venita mirey_2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2010
    Postari in forum
    116
    eu am un bebe de3 luni si ii dau humana 1 si e foarte bine tolerat de el a luat bine si in greutate l-am nascut cu 3900 si acum la 3 luni are 7 kg

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Humana (chiar si la 2 ani - Humana Junior).

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari