Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.055
    1ul1a, ai postat pana acum 8 mesaje identice. Altceva nu ai de spus despre acest produs minune care te-a ajutat?
    Daca vrei sa il promovezi, exista sectiunea Bazar.
    Modificata de roxie; 21.11.2011 la 10:28:20.

- Daruind, facem lumea mai buna!

Floricica Nou Venita anna_oanna's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.01.2012
    Postari in forum
    2
    Buna tuturor!Eu sunt Anna si sunt noua pe forum....am si eu nevoie de cateva sfaturi de la voi, am 25 ani si sunt casatorita de un an jumate, o perioada de timp ne am protejat si de aproape un an ne dorim un copil, nu ne mai protejam de multa vreme dar nu reusesc sa raman insarcinata.stiti cumva care sunt cauzele?mentionez ca ciclul menstrual imi vine cam neregulat si asta s-a intamplat doar dupa casatorie, pana atunci aveam ciclu regulat si era ok, dupa nunta m am ingrasat si ciclul s-a dereglat.ce ma sfatuiti?multumesc

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.055
    S-a defectat google translate.

- Daruind, facem lumea mai buna!

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.200
    Citat Postat de anuta21 Vezi mesajul
    e greu ca un cuplu sa nu poata faca un bebe si mie mia fost teama ca nu o sa putem face un bebe,pentru ca amandoi avem aceeasi grupa de sange,dar ne multumim lui dumnezeu avem o fetita frumoasa si sanatoasa.
    ce legatura este intre grupele de sange ale partenerilor si fertilitate?
    Daisypath Anniversary tickers
    Lilypie Third Birthday tickers
    Lilypie Kids Birthday tickers
    Lilypie Kids Birthday tickers

Floricica Nou Venita candy35's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.11.2013
    Postari in forum
    1

medic ginecolog bun in timisoara

Citat Postat de ralmar Vezi mesajul
    Stiu ca pentru cuplurile infertile e foarte greu sa-si indeplineasca visul de aceea va rog sa semnati Petitia de sustinere pentru reglementarea legala a reproducerii umane asistate medical si introducerea procedurilor inseminare artificiala si fertilizare in vitro in programele nationale de sanatate.

Fac un apel la voi sa semnati petitia si sa inaintati link-ul cattre ea mai departe in lista voastra de mess, pe mail, etc.

Acesta este link-ul:

http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
    buna,ma numesc maria din timisoara,va scriu ca am avut aceeasi problema,am mers la multi medici in timisoara si prin ungaria dar fara rezultat,cam tot cautat si am citit pe internet solutii,am dat de d-na doctor naghiu alina ,timisoara,am fost la dansa si acum am un baietel ce l-am nascut in februarie,va recomand sa mergeti la dansa ,stiu ce inseamna aspetarea in fiecare luna si dezamagirea de dupa.....tot ce am citit despre dansa pe internet e adevarat,incercati,nu renuntati,mergeti la dansa!succes

Floricica Cu Vechime Astrid22's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2013
    Postari in forum
    5.153
    Citat Postat de candy35 Vezi mesajul
    buna,ma numesc maria din timisoara,va scriu ca am avut aceeasi problema,am mers la multi medici in timisoara si prin ungaria dar fara rezultat,cam tot cautat si am citit pe internet solutii,am dat de d-na doctor naghiu alina ,timisoara,am fost la dansa si acum am un baietel ce l-am nascut in februarie,va recomand sa mergeti la dansa ,stiu ce inseamna aspetarea in fiecare luna si dezamagirea de dupa.....tot ce am citit despre dansa pe internet e adevarat,incercati,nu renuntati,mergeti la dansa!succes
    Acum vreo 10 ani doamna doctor mentionata dorea sa imi scoata afara un ovar perfect sanatos... exista medici si medici si fiecare are zile bune si zile proaste... desi am gasit un medic fenomenal in Timisoara, eu una nu dau nume si sfatuiesc pe fiecare sa isi gasesca medicul potrivit. Ceea ce mie imi vine manusa poate altuia ii face rau. Felicitari pentru copilas, sa dea Dumnezeu sa fie sanatos sa creasca mare si frumos! O zi buna tuturor!
    Don't tell me the sky is the limit when there are footsteps on the Moon ...

Floricica Cu Vechime Astrid22's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2013
    Postari in forum
    5.153
    Citat Postat de anna_oanna Vezi mesajul
    Buna tuturor!Eu sunt Anna si sunt noua pe forum....am si eu nevoie de cateva sfaturi de la voi, am 25 ani si sunt casatorita de un an jumate, o perioada de timp ne am protejat si de aproape un an ne dorim un copil, nu ne mai protejam de multa vreme dar nu reusesc sa raman insarcinata.stiti cumva care sunt cauzele?mentionez ca ciclul menstrual imi vine cam neregulat si asta s-a intamplat doar dupa casatorie, pana atunci aveam ciclu regulat si era ok, dupa nunta m am ingrasat si ciclul s-a dereglat.ce ma sfatuiti?multumesc
    anna_oanna, parerea mea este sa consulti un medic, sa iti faci controlul ginecologic de rigoare, analize de sange (daca doresti iti pot da o lista aproximativa sau poti cere la medicul ginecolog - asta ar fi o varianta mai buna) iar apoi medicul te va sfatui ce e de facut. Iti recomand si medicina alternativa, dar tot sub supravegherea unui medic homeopat si dupa efectuarea controalelor si analizelor. Te pup si iti doresc o zi minunata!
    Don't tell me the sky is the limit when there are footsteps on the Moon ...

Floricica Nou Venita Babylon1's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2017
    Postari in forum
    2
    Suntem și noi un cuplu infertil, dar dorim să mergem la o clinica specializata ca să facem fiv cu ovocite donate. Îmi este frică foarte mult. Suntem gata să trecem prin toate etapele necesare, că nu suntem proști să ratăm șansa. Dar avem îndoieli. se poate cineva se ne ajute cu un sfat. Ce nefacem sau cum facem???

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!