Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ana05's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2012
    Postari in forum
    45

Foarte Bine Multumesc copilul.ro

Sunt membru din 1 sep 2012. M-am inscris din dorinta de a imi face prietene, de a povesti, a ne da sfaturi si a ma relaxa! Aflasem ca sunt gravida la varsta de 21 de ani, orice nelamurire aveam, gaseam raspuns aici. Din pacate nu am fost bine primita la inceput, cand eram entuziasmata si gata sa impart fericirea mea si cu voi, o anume membra m-a "etichetat" ca fiind o impostoare, pt ca tocmai in perioada aceea exista intradevar cineva care se dadea altcineva(sa zic asa) Cu toate ca am lasat mai multe date de contact ceea ce nu fac deobicei, aceea membra tot sceptica a fost in privinta mea.
    Desi am vrut sa uit de acest site din cauza acelui incident, administratorul care face o treaba excelenta, si karla001 m-au facut sa inteleg ca totul a fost o confuzie, si sa raman alaturi de voi.
    Nu vizitez des pt ca nu am tot timpul acces la internet, si am avut si ceva probleme in ultima perioada.
    Totusi de mai bine de 2 ani de zile, tot timpul gasesc aici tot ce am nevoie.
    Multumesc si celor care m-au ajutat si celor care au fost alaturi de mine cu sfaturi.
    Orice ar fi raman alaturi de copilul.ro

teodoraioana
    Guest
    Citat Postat de ana05 Vezi mesajul
    Sunt membru din 1 sep 2012. M-am inscris din dorinta de a imi face prietene, de a povesti, a ne da sfaturi si a ma relaxa! Aflasem ca sunt gravida la varsta de 21 de ani, orice nelamurire aveam, gaseam raspuns aici. Din pacate nu am fost bine primita la inceput, cand eram entuziasmata si gata sa impart fericirea mea si cu voi, o anume membra m-a "etichetat" ca fiind o impostoare, pt ca tocmai in perioada aceea exista intradevar cineva care se dadea altcineva(sa zic asa) Cu toate ca am lasat mai multe date de contact ceea ce nu fac deobicei, aceea membra tot sceptica a fost in privinta mea.
    Desi am vrut sa uit de acest site din cauza acelui incident, administratorul care face o treaba excelenta, si karla001 m-au facut sa inteleg ca totul a fost o confuzie, si sa raman alaturi de voi.
    Nu vizitez des pt ca nu am tot timpul acces la internet, si am avut si ceva probleme in ultima perioada.
    Totusi de mai bine de 2 ani de zile, tot timpul gasesc aici tot ce am nevoie.
    Multumesc si celor care m-au ajutat si celor care au fost alaturi de mine cu sfaturi.
    Orice ar fi raman alaturi de copilul.ro
    Cine si de ce te-a facut impostoare? :)) suna funny sa mai auzi asa ceva in ziua de azi.. :))

Floricica Nou Venita AnamariaMatei's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.12.2013
    Postari in forum
    38
    Si eu multumesc copilul.ro...cand imi doream sa raman insarcinata..perioada de inceput cu probleme...cand cautam raspunsuri...aici am gasit

Floricica Avansata karla010's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2012
    Postari in forum
    1.523
    te puuuuup si ma bucur ca ai ramas si mai ales in ciuda faptului ca trecut mult timp de cand nu am mai vorbit nu ai uitat de mine!!
    Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
    Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

OK

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!