Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136
    si la mine bebe bea putin lapte pe zi...are 4 luni si aproape o saptmana si rar papa cate 600 ml.daca o fortez vomita asa ca m-am resemnat ca asa e ea.ii dau dimineata cereale si in timpul zilei sucuri de fructe

Floricica Nou Venita yonelutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.01.2013
    Postari in forum
    5

Zambitor

Citat Postat de mihaono Vezi mesajul
    si la mine bebe bea putin lapte pe zi...are 4 luni si aproape o saptmana si rar papa cate 600 ml.daca o fortez vomita asa ca m-am resemnat ca asa e ea.ii dau dimineata cereale si in timpul zilei sucuri de fructe
    salut avem si noi aceasi problema nu vrem sa bem laptic rar cind ben 120-140ml
    la o masa avem 4 luni si 1 saptamina ce sa facem il fortam si vomita doctorita de familie zice sa insistam cu laptele (avem 5,900kg si 60cm )e pe minus cu aprox.300g am incercat si cu lapte praf nimic nou ...........

Floricica Nou Venita iris.elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    10
    eu cred ca nu am intrat unde trebuie pentru ca iubita mea nu papa putin inca destul de mult aproape 3 ore da nu se fac 3 ore cate 120 ml de lapte praf bine noaptea nu se trezeste adoarme pe 11 si se mai trezeste dimineata cand la 6 cand la 8 depinde de zi da noaptea nu se trezeste sa pape
    are 2 luni si o saptamana 5800 g si 57,50 cm

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!